Blog
Zaginieni Przed Laty

Zamordowano trzech chłopców. Trwa poszukiwanie sprawcy!

Zamordowano trzech chłopców. Zwłoki należą do dzieci w wieku 10, 14 i 17 lat. Miały rany cięte szyi. Trwa poszukiwanie sprawcy!

Zamordowano trzech chłopców.

Edit:

Policjanci prowadzą poszukiwania za 42-letnim Radosławem Kolasińskim. Mężczyzna pod nieobecność matki zajmował się chłopcami, najmłodszy był jego synem. Wczoraj po południu samochód, którym poruszał się płocczanin został odnaleziony w miejscowości Wykowo – w rejonie rzeki Wisły.

Do działaniach poszukiwawczych zaangażowany został policyjny helikopter oraz psy tropiące. W tej chwili kilkudziesięciu policjantów prowadzi intensywne poszukiwania za 42-latkiem. 

Śledztwo w sprawie potrójnego zabójstwa prowadzi Prokuratura Rejonowa w Płocku.

Prokuratura Rejonowa w Płocku w ramach prowadzonych czynności do sprawy zabójstwa, wydała decyzję o publikacji wizerunku poszukiwanego Radosława Kolasińskiego.

Mężczyzna najprawdopodobniej ubrany był:

  • w ciemną kurtkę z napisem odblaskowym HI-TEC umieszczonym na piersi, ramieniu oraz plecach;
  • szalik-typu komin w kolorze zielono-niebieskim oraz czapkę;
  • buty sportowe koloru niebieskiego.

Poszukiwany ma specyficzny styl poruszania się – stopy do zewnątrz, chód szybki.

poszukiwany mężczyzna

Ogromna tragedia w Płocku zamordowano trzech chłopców!

Do wstrząsającego zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 11:00 w Płocku, w kamienicy przy ulicy Wyszogrodzkiej 34. To właśnie tam odnaleziono zwłoki trzech chłopców. Trwa poszukiwanie sprawcy, którym jak wynika z nieoficjalnych informacji, może być ojciec jednego z zamordowanych dzieci.

– Dostaliśmy informację o znalezieniu ciał trzech chłopców  – podaje w wywiadzie z mediami podkom. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – Na miejscu trwają intensywne czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Płocku. Potrwają one wiele godzin.

Zamordowano trzech chłopców. Trwa poszukiwanie sprawcy!
zdjęcie ze strony se.pl

Policja szuka sprawcy

Na miejscu zdarzenia zjawili się strażacy. To właśnie oni jako pierwsi dostali zgłoszenie od koleżanki jednego z chłopców, która nie mogła skontaktować się z 17-latkiem. Kiedy strażacy pojawili się na miejscu i weszli do jednego z mieszkań kamienicy, dokonali makabrycznego odkrycia. W mieszkaniu znajdowały się zwłoki trójki dzieci w wieku 10, 14 i 17 lat z ranami ciętymi szyi. W mieszkaniu nie było nikogo więcej. Natychmiast o wszystkim została powiadomiona policja. Ustalono, że matka chłopców, wraz ze swoją córką, przebywała w tym czasie w Warszawie.

Zamordowano trzech chłopców. Trwa poszukiwanie sprawcy!
zdjęcie ze strony portalplock.pl/

– Na prośbę policji strażacy patrolują brzegi Wisły w poszukiwaniu samochodu i mężczyzny, który prawdopodobnie ma związek z tym zdarzeniem. – mówi w rozmowie z mediami st. kpt. Edward Mysera, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Płocku.

Tak wypowiadają się sąsiedzi

Obecnie w domu nie ma też mieszkającego z rodziną mężczyzny. – On był ojcem najmłodszego dziecka, był na ich utrzymaniu, odżywał, gdy rodzina dostawała “500+” – opowiadają jedni.

Drudzy: – My nic złego o nim nie powiemy. Nie można nikogo skazać, jak się winy nie udowodni. Nigdy nie widzieliśmy go po alkoholu czy narkotykach, to był normalny dom, nie dociera do mnie to, co się stało. Dzieci grzeczne, ułożone, ale cóż, do tragedii dochodzi nawet w najlepszych rodzinach.

W tej chwili pracują policyjni technicy, którzy prowadzą oględziny mieszkania pod nadzorem prokuratora. To nie wyobrażalna tragedia, niewinne dzieci zostały zamordowane z zimną krwią. Mamy nadzieję, że sprawca tego krwawego mordu szybko zostanie schwytany i ukarany. Tylko czy w tym przypadku jest dla takiej bestii odpowiednia kara?

Skontaktuj się pod ten numer jeśli widziałeś tego mężczyznę

Jeśli posiadasz  informację o miejscu przebywania poszukiwanego bądź inne istotne informacje, które mogą doprowadzić do jego odnalezienia, prosimy o pilny kontakt z Policją pod nr alarmowym 112 oraz pod nr. tel. 47 705 16 00, 47 705 16 01.

 

Również. Oczywiście. Bez wątpienia. Również . Oczywiście. Również 

Źródło: Płock. Zwłoki trójki dzieci w mieszkaniu. Służby potwierdziły, że ofiary miały rany cięte szyi (msn.com)

Tragedia w Płocku. W domu odnaleziono ciała trzech chłopców. Mieli rany cięte szyi? [AKTUALIZACJA] – Płock, Super Express (se.pl)

Makabryczne zdarzenie w Płocku. Zamordowano trzech chłopców – Portal Płock – numer 1 w Płocku! (portalplock.pl)

Tragedia w Płocku! W jednym z mieszkań odnaleziono ciała trzech chłopców. Policja szuka sprawcy – Pantofelek.pl

Tragedia w Płocku. W mieszkaniu na Podolszycach znaleziono ciała trzech chłopców | Gazeta Lubuska

Tragedia w Płocku. W mieszkaniu na Podolszycach znaleziono ciała trzech chłopców | Płock Nasze Miasto

Płock. Zwłoki dzieci znalezione w mieszkaniu. Cała trójka miała rany na szyjach | Wiadomości Radio ZET

ciała trzech chłopców płock – wiadomości, informacje – Super Express (se.pl)

Tragedia w Płocku. Nie żyje trzech chłopców w wieku od 7 do 17 lat. To prawdopodobnie zabójstwo (wyborcza.pl)

Również. Oczywiście 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Również. Lecz

Może zainteresować Cię również: 9-letnia Parwana Malik sprzedana 55-latkowi, została uratowana! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

[…] Może zainteresować Cię również: Zamordowano trzech chłopców. Trwa poszukiwanie sprawcy! (zaginieniprzedlaty.com) […]

[…] Może zainteresować Cię również: Zamordowano trzech chłopców. Trwa poszukiwanie sprawcy! (zaginieniprzedlaty.com) […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl