Blog
Zaginieni Przed Laty

Dorota Król zaginęła w 2004 roku. Miał wtedy 27-lat

Dorota Król zaginęła w 2004 roku. Miał wtedy 27-lat
Dorota Król zaginęła w 2004 roku. Miała wtedy 27 lat, obecnie ma 45. Losy kobiety niestety wciąż są nieznane.

Dorota Król

Kochani 1 kwietnia 2004 roku na terenie Włoch zaginęła nasza rodaczka Dorota Król. Niestety pomimo upływu lat losy kobiety wciąż są nieznane. Ponawiamy apel z prośbą o pomoc z nadzieją, że może tym razem uda nam się dotrzeć do jakichkolwiek informacji, które pomogą nam rozwiązać tę sprawę.

W czerwcu 2003 roku Dorota Król wyjechała ze swojej rodzinnej miejscowości Momocicha (woj. świętokrzyskie) do Włoch. Tam pracowała w barze Savaris Eventi da Favola w Teverola jako kelnerka. Według zeznań rodziny, Dorota była zadowolona z pracy.

Dorota Król zaginęła w 2004 roku. Miał wtedy 27-lat
Dorota Król
„Mówiła, że ma dobrego szefa i mieszka przy samym barze. Nigdy na nic się nie skarżyła, wyglądało na to, że jest z pobytu tam zadowolona. Planowała zrobić sobie miesiąc wakacji w maju i przyjechać do nas, ale od tamtej pory już nigdy więcej nie zadzwoniła.”
W dniu zaginięcia Dorota miała 27 lat, 165 cm wzrostu i niebieskie oczy. Dziś Dorota ma 45 lat.
Jeśli pracowałeś/aś w tamtym czasie w restauracji Savaris Eventi da Favola lub znasz kogoś, kto tam pracował, odezwij się do nas, może wspólnymi siłami dotrzemy do prawdy.

Pomimo upływu czasu rodzina Doroty nie traci nadziei, że kobieta któregoś dnia wróci do nich.

Zaginiona Dorota
Jeśli ktokolwiek z Was posiada informacje o losach Doroty Król lub zna jej miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z numerem alarmowym 112 lub 0 41 39 00 216, 0 41 39 00 278, 0 41 39 00 205. Można również skontaktować się z naszą redakcją #zaginieniprzedlaty-gwarantujemy anonimowość.

Źródło:Poszukiwana Dorota Król, zaginęła we Włoszech – Polacy we Włoszech – wiadomości online (polacywewloszech.com)

(12) Zaginieni przed laty – posty | Facebook

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl