Blog
Zaginieni Przed Laty

“Czy ktoś widział Tristyn Bailey?”

13-letnia Tristyn Bailey zaginęła w niedzielę, 9 maja 2021 roku w Jacksonville na Florydzie (USA). Okazało się, że na rozwiązanie tej sprawy potrzebowano tylko kilka godzin… Niestety, historia ta nie ma szczęśliwego zakończenia, ponieważ znaleziono ją martwą kilka godzin później.

Cheerleaderka

Tristyn Bailey ostatni raz była widziana 9 maja br. chwilę po północy, na spotkaniu ze swoimi przyjaciółmi. Tego dnia, miała na sobie strój cheerleaderki. Bliscy dziewczyny zawiadomili policję o jej zaginięciu w niedzielę rano. Niestety, złe wieści przyszły jeszcze tego samego dnia.

tristyn bailey
Tristyn Bailey

 

Niestety, na ciało nastolatki natrafił przypadkowy przechodzień, było to o godzinie 18:00 w niedzielę. Rzecznik prasowy policji przyznał, że dziewczyna została brutalnie zasztyletowana. Nie powiedział jednak, ile dokładnie zadano jej ran, ponieważ-jak twierdzi-jest to szokująca liczba.

Sprawca

tristyn bailey
Aiden Fucci – sprawca

Śledztwo wykazało, że śmierć Tristyn Bailey nie była przypadkowa, sprawca bowiem działał z zimną krwią. Oczywiście, zatrzymano już podejrzanego w tej sprawie. Najprawdopodobniej dziewczyna padła ofiarą swojego 14-letniego kolegi ze szkoły, Aidena Fucci. Jak się okazało, nastolatek miał plamy krwi na swoich ubraniach.

Najbardziej szokujące jest również to, że podczas zatrzymania, Aiden zrobił sobie selfie w policyjnym radiowozie, wraz z pytaniem: „Hej, ludzie, czy ktoś widział ostatnio Tristyn?”.

tristyn bailey
Zdjęcie zostało opublikowanie na Snapchacie

Na razie nie ustalono, czy nastolatek będzie odpowiadał za swój czyn jak osoba dorosła. Aktualnie sprawdzana jest każda poszlaka w tej sprawie.

Źródło

https://people.com/

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl