Blog
Zaginieni Przed Laty

Na ciele Zakhara było kilkadziesiąt ran od noża. Zabił 9-latka z zemsty?

Na ciele Zakhara było kilkadziesiąt ran od noża. Zabił 9-latka z zemsty?

Na ciele Zakhara było kilkadziesiąt ran od noża. Zabił 9-latka z zemsty? Chłopiec zaginął, lecz jak się okazało później, został brutalnie zamordowany przez osobę, którą dobrze znał.

Na ciele Zakhara

Nie od dziś słyszymy o bestialskich zbrodniach dokonanych na dzieciach… Wszystkie z nich bez wyjątku są smutne i bolesne do szpiku kości, pozostają w pamięci na lata. Zbrodnia, którą Wam dzisiaj opiszemy, jest niezwykle okrutna, a ofiarą brutalnego mordu jest 9-letni chłopiec.

Zaginięcie

9-letni Zakhar mieszkał wraz z babcią w Kijowie na Ukrainie. Chłopiec zaginął w sobotę 22 czerwca 2019 roku. Około godziny 20:00 wyszedł z domu i już nie wrócił. Babcia malca na początku sama próbowała odnaleźć wnuczka, lecz nie przyniosło to oczekiwanego efektu… W związku z tym kobieta powiadomiła policję o zaginięciu 9-latka. Mundurowi natychmiast przystąpili do intensywnych poszukiwań chłopca.
Na ciele Zakhara było kilkadziesiąt ran od noża. Zabił 9-latka z zemsty?
zamordowany chłopiec
zdjęcie ze strony Fakt.pl

Następnego dnia około godziny 17:00 służby dostały informację o makabrycznym odkryciu w jeziorze Vyrlitz. W wodzie, około metra od brzegu wędkarz dostrzegł zwłoki dziecka. Śledczy od razu ustalili tożsamość ofiary. Był to 9-letni Zakhar. Na jego ciele były liczne rany kłute, chłopiec miał również uraz czaszki. Dlatego od razu było wiadomo, że 9-latek został brutalnie zamordowany. Nurkowie natychmiast zbadali dno jeziora. Znaleźli tam narzędzia zbrodni nóż i młotek, które wysłano do dalszych badań.

Funkcjonariusze policji sprawdzali nagrania monitoringu w różnych miejscach. To właśnie dzięki nim wpadli na trop podejrzanego. Kamery z centrum handlowego zarejestrowały chłopca w towarzystwie mężczyzny. Mundurowym udało się ustalić jego tożsamość i adres, po czym udali się do jego domu. Na widok policji 30-latek zachowywał się nerwowo, to utwierdziło funkcjonariuszy, że mężczyzna może mieć coś wspólnego ze śmiercią 9-latka.

Na ciele Zakhara było kilkadziesiąt ran od noża. Zabił 9-latka z zemsty?
zatrzymany sprawca
zdjęcie ze strony Fakt.pl

Jak się okazało, podejrzany dobrze znał zmarłego chłopca. 30-latek i partner matki Zakhara są braćmi. Z ustaleń śledczych wynika, że pomiędzy mężczyznami i matką chłopca doszło do awantury. Prawdopodobnie 30-letni mężczyzna zabił chłopca z zemsty. Morderca tamtego dnia czekał na Zakhara w pobliżu jego domu. Zaproponował malcowi, by wspólnie popływali. Chłopiec go bardzo dobrze znał i nie obawiał się swojego przyszłego mordercy. Z zeznań 30-latka wynika, że zaatakował chłopca nad jeziorem. Tam z zimną krwią odebrał mu życie, po czym przymocował do nóg ofiary kamień, aby ciało nie wypłynęło.

Podejrzany przyznał się do zabójstwa 9-latka. Grozi mu dożywocie.

Źródło: Ukraina: Ciało 9-latka w jeziorze. Został zamordowany (fakt.pl)

Ciało 9-latka z kilkudziesięcioma ranami i kamieniami u nóg w jeziorze – NewsBook

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Ponieważ. Dlatego

Może zainteresować Cię również: Etan Patz-chłopiec z kartonu na mleko (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl