Blog
Zaginieni Przed Laty

Policja poszukuje mężczyzny, który molestował kobietę

Policja poszukuje mężczyznę, który molestował kobietę

Policja poszukuje mężczyzny, który molestował kobietę na klatce schodowej. Publikujemy portret pamięciowy sprawcy.

Policja poszukuje tego mężczyznę

Kochani kolejny raz zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc. Chociaż od tego zdarzenia minęło parę miesięcy, wierzymy cały czas w siłę Internetu i Waszą bezcenną pomoc. Do dnia dzisiejszego nie udało się odnaleźć sprawcy napaści.

Kryminalni z Komisariatu VI Policji w Częstochowie poszukują mężczyzny, który w nocy 18 czerwca 2022 roku zaatakował i molestował kobietę przy ulicy Bohaterów Katynia w Częstochowie.

-To była godzina ok. 3.00 w nocy. Kobieta wracała do domu, weszła do klatki i tam, czekając na windę, została napadnięta – właśnie przez tego mężczyznę. Gdy zaczęła krzyczeć, napastnik prawdopodobnie wystraszył się i uciekł – powiedział w rozmowie z kobieta.gazeta.pl asp. Daniel Zych zastępujący rzecznika prasowego Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie

Mężczyzna w wieku około 25 lat zaatakował na klatce schodowej mieszkankę bloku kiedy wracała do domu. Kobieta zaczęła krzyczeć i tym spłoszyła mężczyznę. Napastnik uciekł w nieznanym kierunku.

Policja poszukuje mężczyznę, który molestował kobietę
Zdjęcie ze strony czestochowa.policja.gov.pl

Wstępne ustalenia wskazują, że sprawcą był mężczyzna w wieku około 25 lat, miał około 180 centymetrów wzrostu, oczy jasne, nos długi, usta cienkie, jasną cerę, w chwili zdarzenia ubrany był w ciemną odzież.

Publikujemy sporządzony portret pamięciowy sprawcy. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu 47 85 816 11, lub dzwoniąc na numer alarmowy 112, albo 997.

Źródło: Czy rozpoznajesz tego mężczyznę? – Wiadomości – Komenda Miejska Policji w Częstochowie (policja.gov.pl)

Molestował kobietę na klatce schodowej. Napadł ją przy windzie (gazeta.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Klaudia Sołtys- Polka zamordowana w UK – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl