Blog
Zaginieni Przed Laty

Odnaleziono szczątki 5-letniego chłopca

Odnaleziono szczątki 5-letniego chłopca. To ogromny przełom po 20 latach od zaginięcia dziecka.

Odnaleziono szczątki dziecka

W 2022 roku znaleziono szczątki małego chłopca na zalesionym terenie w stanie Wirginia w USA. Chłopczyk zaginął w 2003 roku.

5-letni Logan zaginął w 2003 r.
5-letni Logan zaginął w 2003 r.© Facebook / Carroll County Sheriff’s Office

6 września 2022 roku Biuro Szeryfa Hrabstwa Carroll otrzymało zgłoszenie o odkryciu ludzkich szczątków w koszu na śmieci na zalesionym obszarze miasta Galax w amerykańskim stanie Wirginia.

Z ustaleń śledczych wynika, że szczątki znajdowały się w tym miejscu przez dłuższy czas.

Analiza DNA

Przez lata śledczy nie wiedzieli do kogo należą szczątki niezidentyfikowanego chłopca.

W celu zidentyfikowania jego tożsamości policjanci zgłosili się po pomoc do Othram Inc., prywatnej firmy specjalizującej się w sekwencjonowaniu genomu i genetyce sądowej. Specjaliści opracowali pełny profil DNA. Dzięki dwóm bezpośrednim porównania DNA członków rodziny udało się ustalić, że szczątki należały do Logana Nathaniela Bowmana. Chłopczyk w chwili śmierci miał 5-latek.

Zaginął w hrabstwie Grayson w styczniu 2003 roku. Biologiczna matka Logana Cynthia Davis i jej ówczesny partner Dennis Schermerhorn zostali oskarżeni w 2003 roku przez hrabstwo Grayson w związku z zaginięciem Logana. Jednak przez lata mundurowym nie udawało się odnaleźć chłopca.

W kwietniu 2004 roku Davis zawarła ugodę, na mocy której miała odbyć karę 15 lat pozbawienia wolności i 15 lat w zawieszeniu pod dwoma zarzutami zaniedbania dziecka i jednym zarzutem zabójstwa.

Według dokumentów sądowych, Schermerhorn został skazany w 2004 roku na rok więzienia za zwykłe zaniedbanie dziecka. Sędzia oddalił przeciwko niemu zarzut morderstwa i zaniedbania.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, włosy blond, grzywka, dziecko i śmiech

Śledztwo w tej sprawie nadal trwa i z pewnością będą nowe zarzuty.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl