Blog
Zaginieni Przed Laty

Rozbili młotkiem głowę znajomego z powodu kłótni przy Monopoly

56-letni Gerald został kilkukrotnie uderzony w głowę młotkiem pazurowym podczas snu przez małżeństwo – 26-letniego Jerry Lee Robertsona, i 20-letnią Cassie J. Robertson. Para mieszkała z weteranem wojennym Geraldem Thomasem, którego nazywali swoim “Dziadkiem”.

Przy grze w Monopoly wdali się w kłótnię o picie Thomasa i jego rzekome zaloty na Cassie Robertson. Rozwścieczeni małżonkowie postanowili zabić właściciela mieszkania podczas snu.

Według prokuratorów Jerry Robertson zadał 11 z 12 ciosów. Bezpośrednio po ataku na śpiącego mężczyznę, okradli go z 600 dolarów, jakie pobrał tego samego dnia z banku. Zwłoki Geralda zostały znalezione owinięte zakrwawionym kocem i leżące w łóżku, 8 listopada 1991 roku. Młotek z krwią, włosami i tkanką został znaleziony na miejscu zbrodni.

Młotek pazurowy

 

 

Po morderstwie para uciekła do Kalifornii, gdzie wkrótce zostali aresztowani i przewiezieni do Utah, aby stanąć przed sądem. Robertson został w 1994 roku skazany na dożywocie za morderstwo i od jednego do 15 lat za kradzież. Sąd orzekł, że wyroki będą odbywać się kolejno.

Początkowo uznano go za niepoczytalnego, aby stanął przed sądem i wysłano do Szpitala Stanowego Utah. Ale później ustalono, że udawał chorobę psychiczną przez dwa lata pobytu w szpitalu. Mężczyzna nie ustaje w uzyskaniu zwolnienia warunkowego.

Cassie Robertson została uznana za winną i skazana na pięć lat więzienia za współudział.

Autor: Paulina K.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl