Blog
Zaginieni Przed Laty

Józef K. udusił partnerkę, bo mówiła zbyt wiele

Józef K. poznał Wandę J. przez Internet, choć oboje byli już po sześćdziesiątce. Przez dwanaście lat pozostawali w udanym związku – on mieszkał w Nowogardzie, a ona w Szczecinie. Ich miłość kwitła, dopóki… para nie zamieszkała razem.

Ciągłe awantury

Sytuacja między Józefem a Wandą zmieniła się o 180 stopni, gdy wspólnie wynajęli mieszkanie w Starym Chwalimiu (woj. zachodniopomorskie). Kobieta często żaliła się swoim nowym sąsiadom. Twierdziła, że partner robi wszystko, by ją prowokować do kłótni- choć ta ceniła ciszę i spokój, Józef włączał głośno muzykę.

Józef K.
Wanda J. została uduszona przez swojego partnera

Na początku grudnia 2020 roku, w mieszkaniu pary znowu doszło do kłótni. Katarzyna Osuch, ich sąsiadka, nie po raz pierwszy słyszała jak 79-latek krzyczy: “zamknij wreszcie ten pysk, bo cały czas jazgoczesz”. Tym razem jednak zapadła niepokojąca cisza. Prawdopodobnie wtedy właśnie, starszy mężczyzna złapał swoją partnerkę za szyję i udusił.

Tuż po zabójstwie Józef K. pojechał do swojego rodzinnego domu w Nowogardzie i przyznał się bliskim do tego, co zrobił. Następnego dnia poinformował rodzinę Wandy o jej śmierci, sam natomiast zgłosił się na komisariat. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do prokuratury. Na miejscu usłyszał zarzut zabójstwa i zastosowano wobec niego trzymiesięczny areszt.

Zarzuty

Mimo sędziwego wieku Józefowi K. grozi nawet dożywocie. Mężczyzna zeznał, że jego partnerka od kilku dni chodziła poirytowana, choć nie chciała powiedzieć dlaczego. Gdy doszło do kłótni, 79-latek miał już nie wytrzymać.

Józef K.
Józef K. może usłyszeć bardzo surowy wyrok

Wyglądali na szczęśliwych, spełnionych. Jeszcze w sobotę rozmawiałam z Wandą i faktycznie zauważyłam, że była jakaś dziwna. Nie powiedziała, czy coś ją gryzie, wolała mówić o zbliżających się świętach. – przyznała jedna z sąsiadek, rozmawiając z “Super Expressem”.

Największe zaskoczenie znajomych pary budzi fakt, że żyli w udanym związku przez 12 lat. Wystarczył miesiąc we wspólnym mieszkaniu, by doszło do ogromnej tragedii.

Źródło

https://www.se.pl/koszalin/

https://wszystko-o-wszystkim.life/

Podobne

https://zaginieniprzedlaty.com/artykuly/szwedzka-policja-wstrzymala-poszukiwania-zaginionej-polki/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl