Blog
Zaginieni Przed Laty

Zwłoki znalezione na nadmorskim klifie. Kim był mężczyzna?

Zwłoki znalezione na nadmorskim klifie. Kim był mężczyzna?

Zwłoki znalezione na nadmorskim klifie. Kim był mężczyzna? Wydział Kryminalny w Szczecinie wciąż próbuje ustalić personalia denata.

Zwłoki

Szczątki zostały znalezione w 2017 roku, jednak wciąż nie są znane dane mężczyzny. Ponawiamy apel z nadzieją, że może tym razem ktoś rozpozna mężczyznę.

Wydział Kryminalny KWP w Szczecinie prowadzi czynności identyfikacyjne związane z ustaleniem tożsamości osoby, której szczątki znaleziono w listopadzie 2017 roku w Rewalu. Specjaliści zrekonstruowali wizerunek mężczyzny. Teraz policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które go rozpoznają.

Zwłoki znalezione na nadmorskim klifie. Kim był mężczyzna?
Zwłoki niezidentyfikowanego mężczyzny

22 listopada 2017 roku, w Rewalu przy ul. Szczecińskiej, na klifie w zaroślach przy ścieżce z Rewala do Trzęsacza ujawniono szczątki ludzkie. Śledztwo nie wykazało udziału osób trzecich w zgonie. Z uwagi na rozkład ciała, pomimo zaangażowania funkcjonariuszy, nie ustalono tożsamości zmarłej osoby. W związku z tym policjanci i nadzorująca sprawę prokuratura skorzystali z umiejętności biegłych z zakresu antropologii sądowej, którzy przeprowadzili rekonstrukcję wizerunku na podstawie badań czaszki.

Zwłoki znalezione na nadmorskim klifie. Kim był mężczyzna?
Buty denata

Policjanci proszą o kontakt osoby, które rozpoznają mężczyznę pod nr telefonu 91 82 11 765 w godz. 7:30 – 15:30 lub drogą elektroniczna na adres e mail: policja@sc.policja.gov.pl

Pomimo upływu czasu, wierzymy, że wspólnymi siłami uda się ustalić kim był mężczyzna znaleziony na klifie.

Źródło:Jego zwłoki znaleziono na nadmorskim klifie. Kim był? | Crime.com.pl

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl