Blog
Zaginieni Przed Laty

Szwedzka policja wstrzymała poszukiwania zaginionej Polki

Szwedzka policja wstrzymała poszukiwania zaginionej Polki

Szwedzka policja wstrzymała poszukiwania zaginionej Polki. Od kilku dni trwały intensywne poszukiwania zaginionej Beaty R. Niestety poszukiwania na szeroką skalę kończą się klęską. Wciąż nie udało się odnaleźć zaginionej kobiety.

Szwedzka policja

Na stronie TVP INFO dzisiaj dodano aktualizację, która dotyczy zawieszenia poszukiwań zaginionej Beaty R. przez szwedzką policję. Służby nie podały powodu tej decyzji.

32-letnia Beata Ratzman kilka lat temu przeprowadziła się z całą rodziną do Szwecji. 25 września 2021 roku kobieta wraz z mężem i synem podróżowała autem. Rodzina zatrzymała się w okolicy miejscowości Oxie, po czym małżeństwo wysiadło z samochodu, po czym po jakimś czasie do pojazdu wrócił tylko mężczyzna.  Rzekomo powiedział dziecku, że matka spotkała znajomą a później, że pokłócił się z nią i po prostu odjechał, pozostawiając ją tam samą.

Szwedzka policja wstrzymała poszukiwania zaginionej Polki
Beata R.
Mężczyzna zmieniał zdanie w związku z tym, nie wiadomo, która z wersji tak naprawdę jest prawdziwa.

Rysopis zaginionej:

Wzrost: około 165 cm, włosy średniej długości, jasny brąz, oczy niebieskie, szczupła budowa ciała.
W dniu zaginięcia miała na sobie: czarną kurtkę oraz granatowe jeansy.
Szwedzka policja wstrzymała poszukiwania zaginionej Polki
Zaginiona kobieta

Odnalezienie telefonu zaginionej

27 września 2021 roku policja odnalazła telefon zaginionej kobiety w okolicach jeziora w Oxie. Służby poszukiwały również samochodu, którym poruszała się rodzina, jest to srebrny SUZUKI VITARA, nr. rej. SAK 224.

Szwedzka policja wstrzymała poszukiwania zaginionej Polki
zdjęcie podglądowe

Przeczesano teren dzielnicy Oxie. Do poszukiwań użyto helikopterów, psów tropiących, udział brali również nurkowie. Przeszukano też znajdujące się w pobliżu pole golfowe. Niestety po kobiecie nie ma śladu. Poszukiwania nieustanie kończą się bez powodzenia.

Zaginiona Beata R.

Samochód został odnaleziony

W środę 29 września 2021 roku policja odnalazła srebrny samochód Suzuki Vitara z 2002 roku. To właśnie tym pojazdem ostatnio mąż przewoził Beatę R. Mężczyznę aresztowano pod zarzutem uprowadzenia kobiety lub przetrzymywania wbrew jej woli.

Według gazety Sydsvenskan potencjalnie ważny ślad został prawdopodobnie znaleziony: część odzieży, która może należeć do zaginionej. Na znalezionej odzieży miały się znajdować ślady krwi, dlatego wysłano ją do analizy. Jednak tych informacji nie potwierdza ani nie zaprzecza Prokurator Lena Körner

Jak podała gazeta „Aftonbladet”, para była w trakcie rozwodu. Zaginiona Beata R. starała się o wyłączną opiekę nad dziećmi oraz sądowy zakaz kontaktu z mężem. Powodem tej decyzji były jego groźby, jak również stosowana przez niego przemoc wobec rodziny. Wniosek o ochronę odrzucono.

 

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt ze szwedzką policją nr tel. 00 46 77 114 14 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112. Można również w tej sprawie kontaktować się z naszą redakcją… Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość!

 

Źródło:Szwedzka policja zawiesiła poszukiwania zaginionej Polki – tvp.info

Policja poszukuje Beaty Ratzman w Oxie – samochód znaleziony (aftonbladet.se)

(12) Zaginieni przed laty | Facebook

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl