Blog
Zaginieni Przed Laty

Ciałem 16-latki żywiły się robaki!

Ciałem 16-latki żywiły się robaki! Kaylea Tifford urodziła się z rozszczepem kręgosłupa. Pomimo swojej niepełnosprawności dziewczyna prowadziła dość aktywny tryb życia.

Ciałem 16-latki żywiły się robaki

Kaylea Tifford urodziła się z rozszczepem kręgosłupa wraz z rodzicami mieszkała w Walii. Pomimo swojej niepełnosprawności i poruszaniem się na wózku dziewczyna prowadziła bardzo aktywny tryb życia. Miała w sobie wielką siłę do walki z chorobą, nigdy się nie poddawała, zawsze dorównywała swoim rówieśnikom.

Chodziła do Newtown High School, grała w koszykówkę i tenisa. Wśród znajomych uchodziła za radosną i koleżeńską osobę. Życie Kaylea zmieniło się kiedy przyszła pandemia COVID-19 oraz lockdown. Nastolatka nie wychodziła z domu, pozbawione zajęć ruchowych przytyło do 146 kilogramów.

Był 10 październik 2020 rok matka Kaylea zadzwoniła po pogotowie mówiąc, że jej córka potrzebuje pomocy. Kiedy medycy przybyli na miejsce znaleźli martwą nastolatkę. W pokoju Kaylea nie było warunków nawet dla zwierząt, a co dopiero dla człowieka. Wszędzie było bardzo dużo much i w powietrzu unosił się zapach rozkładającego się ciała. Na ziemi leżały butelki z moczem. Na niemalże całym ciele 16-latki były wrzody, a w nich zerowały robaki. Ratownicy medyczni na miejsce wezwali policję.

Zaniedbanie rodziców

Funkcjonariusze policji przybyli na miejsce bardzo szybko od razu ich uwagę przykuły rażące, warunki bytowe nastolatki. Na pierwszy rzut oka widać było, że panujący w pokoju brud, oraz stan w jakim znaleziono zwłoki 16-latki wskazywały, że zaniedbanie rodziców trwało od dłuższego czasu. Według biegłych do śmierci Kaylea doprowadziła jej otyłość, oraz zapalenia i zakażenia w owrzodzonych obszarach ciała.

zdjęcie ze strony https://twitter.com/DyfedPowys/status/1622967069925949440/photo/1

40-letnia Sarah Lloyd-Jones przyznała się do nieumyślnego spowodowania śmierci swojej córki. Twierdziła, że była zbyt zajęta pracą by zajmować się dziećmi.  45-letni Alun Titfod nie poczuwa się do winy. Mężczyzna twierdzi, że obowiązek opieki nad córką należał wyłącznie do jego żony. Małżonkowie mają jeszcze pięcioro dzieci…

Brytyjski sąd po trzech tygodniach procesu orzekł, że ojciec 16-latki również jest winny nieumyślnego spowodowania jej śmierci. 1 marca 2023 roku rodzice zmarłej nastolatki usłyszą wymiar kary, którą będą musieli odbyć.

Źródło: Ciałem zaniedbanej 16-latki żywiły się robaki. Sąd wydał wyrok ws. ojca (msn.com)

Ciałem zaniedbanej 16-latki żywiły się robaki. Sąd wydał wyrok ws. ojca (vnexplorer.net)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Biedrzyńska. Znana polska aktorka porwana przez psychofana – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl