Blog
Zaginieni Przed Laty

Znana polska aktorka porwana przez psychofana

W 2006 roku, aktorka Adrianna Biedrzyńska została zwabiona do domku letniskowego w Złotym Potoku. Tam Andrzej G., jej psychofan, przetrzymywał ją przez 7 godzin. Biedrzyńska miała być jego prezentem na 50-te urodziny.

Solenizant

W 2006 roku Andrzej G. mieszkał ze swoją matką pod Częstochową. W tym czasie spotykał się również z Moniką G., matką dwójki dzieci. Był fanem pewnej polskiej aktorki – Adrianny Biedrzyńskiej. Jego partnerka pomogła mu opracować i wcielić życie pewien plan… Mężczyzna obchodził 50-te urodziny 22 października 2006 roku, jego wymarzonym prezentem miała być “randka” z aktorką.

Na początku października Monice G. udało się skontaktować z Biedrzyńską. Zaproponowała jej udział w konkursie recytatorskim jako jury. Wydarzenie miało odbyć się 22-23 października 2006 roku w miejscowości Złoty Potok. Aktorce zarezerwowano nawet pokój w hotelu “Kmicic”, gdzie miała nocować wraz z córką.

21 października były już na miejscu. Monika G. poprosiła aktorkę, by ta udała się do domku letniskowego w Złotym Potoku i tam spotkała się z głównym organizatorem wydarzenia, by dokładnie omówić sprawy związane z wydarzeniem. Biedrzyńska zgodziła się.

Tylko dwie kobiety

Na miejscu czekał już Andrzej G.. Gdy tylko aktorka przekroczyła próg domku, mężczyzna wyjął klamkę z drzwi, by uniemożliwić jej ucieczkę. Zaprosił ją do wcześniej przygotowanego stołu. Przez 7 godzin opowiadał o sobie i swojej miłości do niej. Przyznał, że w swoim życiu kochał tylko dwie kobiety: Matkę Boską i ją, oraz że ta “randka” jest prezentem na jego 50-te urodziny.

Przez ten czas Biedrzyńska myślała wyłącznie o córce, ponieważ ta została sama w hotelu i mogło jej grozić niebezpieczeństwo. Andrzej G. uwolnił ją dopiero o godzinie 22 tego samego dnia, po wielu prośbach aktorki.

Zawiadomienie o przestępstwie

Następnego dnia rano, aktorka złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Porywacza udało się zatrzymać niemalże od razu, w jego domku letniskowym. Mężczyzna nie przyznawał się do winy. Co więcej, twierdził on, że spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy samej aktorki.

Uznano, że w chwili porwania, Andrzej G. był niepoczytalny. Ukarano go sądowym zakazem zbliżania się do Adrianny Biedrzyńskiej oraz wysłano na badania psychiatryczne. Tym samym mężczyzna wciąż pozostawał na wolności. Aktorka wciąż bała się o swoje życie. Jak się później okazało, nie był to ostatni kontakt z psychofanem.

2016

Biedrzyńska
Adrianna Biedrzyńska z córką Michaliną.

W 2016 roku, na mediach społecznościowych aktorki pojawił się bardzo niepokojący wpis:

“Byłam w takiej sytuacji… kilka lat temu zostałam porwana i przetrzymywana przez nieobliczalnego schizofrenika paranoidalnego z tendencją do morderstw… NIGDY nie mówiłam o tym w ŻADNYM WYWIADZIE!!! Był oczywiście pomysł oprawcy, żebym spłodziła mu Chrystusa. Jestem drobna, ale silna, szczególnie psychicznie. Gdybym nie dała sobie rady??? To co by było????????? Wolałabym nie żyć, bo i taki plan też miał!!! Niedawno ponownie schizofrenik paranoidalny pojawił się w moim życiu, był cały czas na wolności, takie prawo mamy!!!

Tym razem “namierzał” się na moją córkę Michalinę. Krążył po naszej dzielnicy w Warszawie, pod naszym domem. Wyposażony w gazy paraliżujące i jakieś niebezpieczne narzędzia. To było w dniu Urodzin Michaliny, czyli cztery miesiące temu, usiłował dotrzeć do Niej. Domyślam się, jakie miał zamiary… Gdyby dotarł do Niej i nakazał spłodzić Chrystusa przy jego pomocy?????? Czy jakikolwiek Rodzic przyzwoliłby na poród swojej córce Chrystusa z tym oprawcą?????????? Nikomu nie życzę takich traumatycznych przejść!!! Dlatego mówię NIE, NIE, JESZCZE RAZ NIE!!!.”

Oczywiście, sprawa została zgłoszona na policję.

źródło:

https://plejada.pl/

https://www.se.pl/

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl