Blog
Zaginieni Przed Laty

47-latek porwał 9-letnią dziewczynkę

47-latek porwał 9-letnią dziewczynkę, przez cały czas więził ją w szafie. Czy to było porwanie dla okupu? Jaki był cel porywacza?

47-latek porwał 9-letnią dziewczynkę

Rodzice 9-letniej dziewczynki przeżyli najgorszy koszmar w swoim życiu. W sobotę 30 września 2023 roku w Stanach Zjednoczonych w godzinach wieczornych dziewczynka wraz z rodzicami i dwiema siostrami przebywała na kempingu.

Rodzina miała obóz rozbity w parku stanowym Moreau Lake w stanie Nowy Jork. Obszar jest zalesiony, blisko kempingu znajduje się duże jezioro i szlaki turystyczne. Rodzice odpoczywając ze swoimi dziećmi nie sądzili, że ten wyjazd będzie ich największym koszmarem. Tego feralnego wieczoru 9-letnia Charlotte Seny bawiła się z innymi dziećmi. W pewnej chwili postanowiła, że przejedzie się rowerem po terenie kempingu.

 

Dziewczynka wtedy została porwana przez 47-letniego mężczyznę.

 

Poszukiwania

Kiedy Charlotte nie wracała zaniepokojeni rodzice wszczęli poszukiwania. Niestety po dziewczynce nie było najmniejszego śladu, znaleziono tylko porzucony rower 9-latki. Natychmiast o zaginięciu dziecka powiadomiono policję. Hipotez było kilka. Policjanci podejrzewali najgorsze. Poinformowali rodziców, że ich córka prawdopodobnie została porwana przez pedofila.

Jednak dla pewności bardzo dokładnie przeszukano okolice jeziora, żeby wykluczyć utonięcie.

Po Charlotte nie było śladu, przepadła jak kamień w wodę. 2 października 2o23 roku w skrzynce na listy w rodzinnym domu zaginionej dziewczynki znaleziono list.

Był to list od porywacza z żądaniem okupu. Rodzice natychmiast przekazali go policji. Jak się okazuje porywacz zostawił na kartce odciski palców, które pasowały do 47-letniego Craiga Rossa Jr. aresztowanego 25 lat temu za jazdę po pijanemu.

 

Dziewczynka była więziona w szafie

Śledczym udało się namierzyć posesję matki 47-letniego porywacza. Mężczyzna mieszkał na jej posesji w kamperze 20 kilometrów od domu porwanej dziewczynki. Jak się okazuje porywacz od dawna śledził 9-latkę, czekał tylko na odpowiedni moment aby niezauważalnie porwać dziecko.

Kiedy policjanci przybyli na miejsce wyważyli drzwi. Na pierwszy rzut oka po dziewczynce nie było tam śladu. Dopiero po bardzo dokładnym przeszukaniu kampera mundurowi znaleźli zaginioną 9-latkę. Dziewczynka była więziona w szafie miała związane ręce i zakneblowane usta.

47-letni porywacz podczas zatrzymania był bardzo agresywny.

Charlotte trafiła do szpitala, lekarze opisują jej stan zdrowia jako dobry. Jednak trauma pozostanie na zawsze. Tak na prawdę do końca nie jest jasne, dlaczego Craig Ross Jr. porwał Charlotte. Wiadomo, że dziewczynka cały czas była trzymana w szafie. Wiele wskazuje na typowe porwanie dla okupu, a nie na działania pedofilskie. Mężczyzna został aresztowany, nie usłyszał jeszcze zarzutów, śledztwo trwa.

 Koszmar jaki przeżyła 9-letnia Charlotte jest niewyobrażalny, już do końca życia w jej pamięci pozostanie ten straszny dzień. Jej rodzice odetchnęli z ulgą po tym jak ich córka odnalazła się żywa.

 

Źródło: Zaginione dziecko znalezione całe i zdrowe. Charlotte Sena została porwana przez 47-latka, który schował ją w szafie i żądał okupu – Super Express – wiadomości, polityka, sport

USA: Szczęśliwy finał poszukiwań 9-latki. Znaleziono ją w domu porywacza – Polsat News

USA, Nowy Jork: Odnaleziono zaginioną Charlotte Sena! (trybunapolska.pl)

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Dawn Walker zniknęła tuż po ślubie. Jej ciało znaleziono w walizce (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl