Blog
Zaginieni Przed Laty

Ojczym zgwałcił 9-letnią dziewczynkę. Zemsta braci!

Ojczym brutalnie zgwałcił 9-letnią dziewczynkę. Jej nastoletni bracia dowiedzieli się o wszystkim. Zemsta nastoletnich braci!

Ojczym

Sprawa, o której dzisiaj napiszemy, miała miejsce w Teksasie. Dwaj nastoletni bracia- Christian i Alejandro Trevino z Teksasu wpadli w ogromną furię, kiedy dowiedzieli się, że ich 42-letni ojczym Gabriel Quintanilla brutalnie zgwałcił ich 9-letnią siostrzyczkę. Bracia skrzywdzonej dziewczynki poprosili o pomoc swojego przyjaciela. Postanowili nie czekać na wymiar sprawiedliwości, tylko od razu poszli wymierzyć mu karę… Chłopcy bardzo szybko odnaleźli gwałciciela. Udali się do niego wraz z przyjacielem Juanem Melendezem i pobili pedofila na śmierć. Kiedy trzej młodzi mężczyźni zauważyli, że oprawca 9-latki już nie żyje, załadowali zwłoki do bagażnika i wywieźli je w odludne miejsce, porzucając na polu.

Wszyscy domagają się uniewinnienia młodych mężczyzn

 

22 stycznia 2022 roku Christian, Alejandro i Juan zostali aresztowani przez funkcjonariuszy z Departamentu Policji w Pharr w stanie Teksas. Kiedy informacje sprawie trafiły do mediów, społeczeństwo zaczęło domagać się natychmiastowego uwolnienia nastolatków. Na stronie Change.org powstała specjalna petycja na rzecz uniewinnienia nastolatków. Do tej pory podpisało ją ponad 200 tys. osób.

Ojczym zgwałcił 9-letnią dziewczynkę. Zemsta braci!
Zdjęcie ze strony Fakt.pl
Trzej nastolatkowie

Prosimy stan Teksas o uwolnienie tych nastolatków, którzy prawdopodobnie inaczej spędzą resztę życia w więzieniu za ochronę swojej siostry. Troje nastolatków obecnie przebywa w areszcie, a kaucja każdego z nich została ustalona na ponad milion dolarów. Jeśli zostaną skazani za morderstwo, grozi im kara dożywotniego pozbawienia wolności bez możliwości zwolnienia warunkowego – apeluje Carlos Eduardo Espina na Change.org.

Troje nastolatków oskarżono o morderstwo. Przedstawiono im również zarzut angażowania się w zorganizowaną działalność przestępczą.

Źródło: Ojczym wykorzystał 9-latkę. Dowiedzieli się o tym jej nastoletni bracia (msn.com)

Ojczym wykorzystał 9-latkę. Dowiedzieli się o tym jej nastoletni bracia – o2 – Serce Internetu

Teksas. Bracia pobili śmiertelnie swojego ojczyma. To była zemsta (fakt.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Radosław Michał Liberski przepadł bez wieści. Apel o pomoc! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl