Blog
Zaginieni Przed Laty

Dawn Walker zniknęła tuż po ślubie. Jej ciało znaleziono w walizce

Dawn Walker zniknęła tuż po ślubie. Jej ciało znaleziono w walizce

Dawn Walker zniknęła tuż po ślubie. Jej ciało znaleziono w walizce. Zbrodnia niczym z horroru. Kim jest morderca? Jaki był motyw bestialskiego mordu?

Dawn Walker

Przychodzi dzień, o którym marzy nie jedna kobieta… Miłość, szczęście a później ślub.

Historia Dawn nie zakończyła się jednak Happy Endem…

Wielka Brytania. 52-letnia Dawn Walker i 45-letni Thomas Nutt znali się od lat, jednak ze ślubem zwlekali. Po latach nadszedł dla Dawn ten wymarzony dzień, para postanowiła się pobrać. 52-latka myślała, że jej szczęście będzie trwało wiecznie. Z pewnością nawet przez chwilę nie pomyślała, że związek z tym mężczyzną okaże się dla niej zabójczy.

Dawn Walker zniknęła tuż po ślubie. Jej ciało znaleziono w walizce
Zamordowana 52-latka. Zdjęcie ze strony www.se.pl

Zbrodnia po ślubie

Dawn Walker i Thomas Nutt wzięli ślub w ubiegłą środę w urzędzie stanu cywilnego. Jednak 52-latka 4 dni po swoim ślubie przepadła w tajemniczych okolicznościach. O jej zaginięciu została powiadomiona policja. Trwały intensywne poszukiwania zaginionej. Niestety w niedzielę panna młoda już nie żyła. Jej zwłoki znaleziono w niedzielę około godziny 16:30. Ciało kobiety było ukryte w walizce w krzakach niedaleko placu zabaw w miejscowości Lightcliffe, niedaleko Halifax w Wielkiej Brytanii.

Dawn Walker zniknęła tuż po ślubie. Jej ciało znaleziono w walizce
zamordowana kobieta zdjęcie ze strony www.se.pl

Kto zamordował brutalnie Dawn? Policja aresztowała męża zamordowanej kobiety. Czy Thomass Nutt jest mordercą? Policja nie ma innego podejrzanego… Kobieta prawdopodobnie została uduszona, a następnie upchana do dużej walizki.

Tą zbrodnią są zszokowani znajomi zamordowanej 52-latki i jej męża. Według nich para bardzo się kochała i byli zawsze szczęśliwi. Wciąż jest nieznany motyw zbrodni.

 

Źródło: Znaleziono zwłoki panny młodej w walizce. Kto zabił Dawn Walker? – Planeta

Zamordowana panna młoda ukryta w walizce – TV Republika

Panna młoda zamordowana i włożona do walizki cztery dni po ślubie! (se.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Ponieważ. Dlatego

Może zainteresować Cię również: 13-letnia Luana Ketlen regularnie gwałcona przez ojca, zmarła po porodzie (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl