Blog
Zaginieni Przed Laty

38-latka pod wpływem alkoholu potrąciła na pasach nastolatkę

38-latka pod wpływem alkoholu potrąciła na pasach nastolatkę

38-latka pod wpływem alkoholu potrąciła na pasach 13-latkę. W aucie z nieodpowiedzialną, pijaną matką jechały małe dzieci. Kobieta w organizmie miała ponad 2,5 promila alkoholu. Teraz stanie przed sądem.

38-latka

Do zdarzenia doszło 3 sierpnia 2021 roku około godziny 19:00. Do dyżurnych tomaszowskiej policji wpłynęło powiadomienie o wypadku na przejściu dla pieszych przy ulicy Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie doszło do potrącenia. Na miejsce wypadku natychmiast skierowano patrol z wydziału drogowego.

38-latkę zatrzymano w centrum Tomaszowa, za jazdę pod wpływem alkoholu i potrącenie na pasach 13-letniej dziewczynki. Z ustaleń śledczych wynika, że zatrzymana 38-latka miała zabrane już wcześniej prawo jazdy. Kobieta w chwili potrącenia dziecka na pasach w samochodzie przewoziła kilkuletnie córki.

Kobietę poddano badaniu trzeźwości, które wykazało, że kierowała pojazdem, mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

 

38-latka pod wpływem alkoholu potrąciła na pasach nastolatkę
Zatrzymanie kobiety

Na szczęście skończyło się na drobnych obrażeniach i przebadana przez załogę pogotowia ratunkowego potrącona nastolatka, nie wymagała jednak hospitalizacji. Bez wątpienia nieodpowiedzialność pijanej kobiety mogła doprowadzić do niewyobrażalnej tragedii.

38-latka została osadzona w policyjnym areszcie, dzieci przekazano pod opiekę ojca, a potrąconą 13-latką zaopiekowała się matka.

Nieodpowiedzialną 38-latkę ukarano 500 złotowym mandatem za spowodowanie zdarzenia drogowego i po wytrzeźwieniu została doprowadzona przez policjantów do Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie usłyszała szereg zarzutów, za które grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Tymczasem o jej dalszym losie zadecyduje sąd.

Źródło:Pijana wiozła w aucie dzieci i potrąciła na pasach nastolatkę | Crime.com.pl

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl