Blog
Zaginieni Przed Laty

Robert Pasek – co stało się lata temu we Wrocławiu?

Robert Pasek zaginął w 2000 roku. Od dnia jego zaginięcia nie udało się ustalić nic, co mogłoby pomóc w rozwiązaniu sprawy… Choć stworzono progresję wiekową mężczyzny, sprawa stoi w miejscu od lat.

Co stało się w drodze na uczelnię?

W chwili zaginięcia Robert miał 20 lat, pochodził z Lublina, ale studiował we Wrocławiu. We Wrocławiu widziano go po raz ostatni, gdy opuszczał akademik na ul Grunwaldzkiej. Miał zamiar pojechać na zajęcia do Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania na ul. Ostrowskiego 9, jednak na miejsce nigdy nie dotarł. Niektóre źródła mówią o tym, że mężczyzna wsiadł do tramwaju na Placu Grunwaldzkim i udał się w kierunku ul. Hallera. To, co stało się później, od 20 lat pozostaje tajemnicą. Robert nigdy już nie wrócił do domu ani nie skontaktował się ze swoimi bliskimi.

Robert Pasek
Robert Pasek niedługo przed zaginięciem

W chwili zaginięcia miał szczupłą budowę ciała, włosy krótkie, ciemne, pociągłą twarz, śniadą cerę, czoło niskie, oczy szare, nos średni, uszy średnie (przylegające), rozmiar obuwia – 46. Był w kurtkę skórzaną koloru czarnego, spodnie dżinsowe, sweter koloru beżowego, czarne półbuty z lakierowanej skóry, czarny szalik. Dziś, jeżeli żyje, ma 41 lat.

Robert Pasek
Progresja wiekowa mężczyzny

Rodzice Roberta twierdzą, że jego znajomi składali rozbieżne zeznania. Niektórzy z nich, po zaginięciu Roberta, mieli opuścić miasto. Według Państwa Pasek, sprawa skrywa jeszcze wiele tajemnic… Co stało się 2 grudnia 2000 roku?

Kontakt

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące ustalić miejsce pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Sekcją Kryminalną Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, nr. tel.: 340-46-38 lub z najbliższą jednostką policji na nr. 997. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji.

Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://wiadomosci.gazeta.pl/

https://www.tuwroclaw.com/

https://gazetawroclawska.pl/

Dziękujemy za to, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz byś na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl