Blog
Zaginieni Przed Laty

27-latek przebrał się za kobietę i ukradł samochód z prywatnej posesji

https://tvn24.pl/wroclaw/janowice-wielkie-mezczyzna-przebrany-za-kobiete-ukradl-samochod-z-prywatnej-posesji-nagranie-5228347?fbclid=IwAR3C1VSxwx2Pi6fKjgYAqrOaSZSmzQ_NWv6w9Zoc-_3_IrYOIkcC8EvCcFs

27-latek przebrał się za kobietę i ukradł samochód z prywatnej posesji. Dolnośląska policja zatrzymała przebierańca na terenie Jawora w skradzionym aucie.

27-latek

Do zdarzenia doszło w nocy z 21 na 22 sierpnia 2021 roku na terenie gminy Janowice Wielkie. Samochód marki Audi został skradziony z prywatnej posesji. Złodziej dostał się do środka samochodu za pomocą oryginalnego kluczyka, następnie nim odjechał. Właściciel pojazdu, kiedy zorientował się, że samochód wart kilka tysięcy złotych zniknął z ogrodu, natychmiast powiadomił o tym zdarzeniu policję.

27-latka udało się namierzyć dzięki nagraniom z kamer monitoringu. Na nagraniu widać było, jak złodziej kradnie pojazd. Zapis przedstawiał jeszcze jeden interesujący szczegół… 27-letni mieszkaniec powiatu karkonoskiego, aby ukryć swoją tożsamość i zmylić organ ścigania przebrał się za kobietę.

Dolnośląscy policjanci zatrzymali podejrzanego mężczyznę w skradzionym aucie na terenie Jawora. Funkcjonariusze znaleźli w nim przebranie nietypowego złodzieja. Kilka godzin później złodziej siedział już w policyjnym areszcie.

https://tvn24.pl/wroclaw/janowice-wielkie-mezczyzna-przebrany-za-kobiete-ukradl-samochod-z-prywatnej-posesji-nagranie-5228347?fbclid=IwAR3C1VSxwx2Pi6fKjgYAqrOaSZSmzQ_NWv6w9Zoc-_3_IrYOIkcC8EvCcFs
27-latek przebrał się za kobietę

Złodziej pomalował nawet paznokcie

Bez wątpienia sprawa ta zostanie mundurowym w pamięci na długie lata. Nawet u doświadczonych funkcjonariuszy złodziej wywołał zdziwienie i delikatny uśmiech na ich twarzach. Aby nie zostać rozpoznanym, mężczyzna włożył na głowę czarną, długą perukę, krótką spódniczkę, a kroki stawiał tak, jakby szedł w butach na obcasie. Mężczyzna chciał wyglądać idealnie jak kobieta, nawet się poświęcił się i pomalował paznokcie. Takiego złodzieja jak ten, policja jeszcze nie schwytała, przez to zdobył sławę przez swoją pomysłowość… Kradzież była szczegółowo zaplanowana przez 27- latka!

Link do nagrania:  Pobierz plik (format mp4 – rozmiar 37.77 MB)

Mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

Źródło:Janowice Wielkie. Mężczyzna przebrany za kobietę ukradł samochód z prywatnej posesji [nagranie] – TVN24

„Pomysłowy” złodziej samochodowy zatrzymany. Mężczyzna chciał ukryć swoją tożsamość, wiec przebrał się za… – Bieżące informacje – Policja Dolnośląska

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl