Blog
Zaginieni Przed Laty

Policjanci próbują ustalić tożsamość zamordowanej kobiety. Rozpoznajesz ją?

Policjanci próbują ustalić tożsamość zamordowanej kobiety. Rozpoznajesz ją? Władze z Delray proszą o pomoc. To zdjęcie przedstawiające, jak mogła wyglądać ofiara morderstwa. Szczątki zamordowanej kobiety zostały poćwiartowane i umieszczone w trzech walizkach, które znaleziono w lipcu 2023 roku.

Władze z Delray proszą o pomoc

Kochani apel kierujemy do Wszystkich osób… Siła Internetu jest ogromna, a Wasze udostępnienie tej prośby jest bezcenne. Ktoś może szuka rozpaczliwie tej kobiety i zamartwia się o jej losy. Pomóżmy, być może ktoś rozpozna zamordowaną kobietę… Wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć… Prosimy udostępnij dalej.

Jeśli uda się zidentyfikować kobietę uniknie pochówku jako osoba NN. Śledczy sprawdzili bazę osób zaginionych w ostatnich dniach, ale niestety nie udało się im nic ustalić.

Kobieta została bestialsko zamordowana, a jej ciało poćwiartowane. Szczątki zostały znalezione przez pracowników budowlanych w Intracoastal Waterway w Delray Beach na Florydzie. Morderca jest nieznany i wciąż na wolności.

21 lipca 2023 roku organy ścigania zostały powiadomione o znalezieniu tajemniczej walizki w Intracoastal Waterway przy 1000-bloku Palm Trail. Osoby, które ją zauważyły natychmiast zadzwoniły pod 911 zgłaszając ten incydent. Kiedy policjanci Delray Beach przybyli na miejsce i otworzyli walizkę dokonali makabrycznego odkrycia. W walizce były ludzkie szczątki. Chwilę po tym dwie dodatkowe walizki zostały znalezione wzdłuż Intracoastal Waterway przy SE 7th Avenue i Casuarina Road. Każda z tych walizek zawierała ludzkie szczątki. Ustalono, że szczątki należą do kobiety, która została bestialsko zamordowana między 17 a 20 lipca 2023 roku.

 

 

Zamordowana miała oczy brązowe, brwi Microblading ( wytatuowane), krótkie ciemne włosy. Wiek 35-55. Wzrost około 154 cm. Kobieta na ciele miała liczne urazy.

Ubrania:

  • Kwiecisty bezrękawnik ‘Betzabe’.
  • Czarny podkoszulek.
  • Czarne spodenki do połowy uda.

 

 

Każdy, kto ma informacje na temat śmierci tej kobiety, proszony jest o kontakt z detektywem policji Mike’iem Libertą pod numerem 561-243-7874.

 

Władze apelują również o pomoc do osób, które przejeżdżały w tamtych dniach wzdłuż przybrzeżnej drogi wodnej w czasie, gdy prawdopodobnie kobieta została zabita i mogą być w posiadaniu wideo z rejestratora samochodowego.

 

 

Wszystkie zdjęcia w artykule są pobrane ze strony (10) Facebook  Delray Beach Police Department

Źródło: Policja w Delray publikuje zdjęcie kobiety, której szczątki znaleziono w 3 walizkach – CBS Miami (cbsnews.com)

Palm Beach County Jane Doe (2023) | Niezidentyfikowana wiki | Fandom

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Czy można zapobiec zaginięciom seniorów? (zaginieniprzedlaty.com)

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl