Blog
Zaginieni Przed Laty

13-latek zgwałcił i zabił 6-letnią Mirkę. Nastoletni potwór bezkarny!

13-latek zgwałcił i zabił 6-letnią dziewczynkę. Nastoletni potwór bezkarny!

13-latek zgwałcił brutalnie i zabił 6-letnią Mirkę, a jej ciało zmasakrował. Dramat małej dziewczynki miał miejsce na Ukrainie. Na jaw wyszły inne jego przerażające zbrodnie na zwierzętach. Nastoletni potwór bezkarny!

13- latek zgwałcił

Zbrodnia, którą Wam dzisiaj opiszemy, poruszy wiele osób. Coraz częściej słyszy się, że okrutnych czynów dopuszczają się coraz to młodsze osoby. Mrożące krew w żyłach zbrodnie mają miejsce każdego dnia, na całym świecie. Tym razem do potwornego morderstwa, niczym z krwawego horroru doszło w Starym Saltowie w północno-wschodniej części Ukrainy.

6-letnia Mirosława Tretiak podstępem została zwabiona przez 13-letniego sąsiada do opuszczonej piekarni. Chłopak obiecywał, że w opuszczonej piekarni rosną piękne, duże jabłka i dziewczynka może je pozbierać dla swojej mamy. Dziewczynka znała chłopca i bez chwili wahania zaufała swojemu przyszłemu mordercy. Kiedy dotarli do pustostanu, nastolatek rzucił się na 6-latkę. Rozebrał dziewczynkę do naga, następnie brutalnie, dwukrotnie zgwałcił 6-letnie dziecko. Te chwile były dla niej najgorszym w życiu koszmarem. Płakała rozpaczliwie i krzyczała resztkami sił, wołając o pomoc. Nastolatek, bojąc się, że ktoś usłyszy krzyki, uderzał dziewczynkę cegłą w głowę tak długo, aż zmarła. Później jak gdyby nigdy nic zostawił zwłoki dziecka w opuszczonej piekarni i wrócił do domu.

13-latek zgwałcił i zabił 6-letnią dziewczynkę. Nastoletni potwór bezkarny!
Zamordowana 6-letnia Mirka zdjęcie ze strony SUPERexpress se.pl

Przebrał się, a zakrwawione ubrania uprał. Zacierał ślady niczym doświadczony morderca.

13-letni zabójca przed tą okrutną zbrodnią obrzucał kamieniami kolegów. Dręczył bez serca również zwierzęta. Łapał koty i wydłubywał im oczy…

Zgłoszenie zaginięcie małej Mirki

Gdy 6-latka nie wróciła do domu, zrozpaczona matka rozpoczęła poszukiwania córki. Jednak mijały godziny, a dziecko nie wracało do domu. Matka zgłosiła zaginięcie Mirki na policję, ponieważ nigdzie jej nie było. W poszukiwaniach małej dziewczynki brało udział mnóstwo osób. Do grupy ochotników przyłączył się również 13-latek, udając zmartwionego zaginięciem małej sąsiadki. Morderca prowadził ich w przeciwną stronę od miejsca, w którym pozostawił zmasakrowane zwłoki dziecka. Niedługo potem przerażająca prawda wyszła na jaw… Odnaleziono martwą 6-latkę. Leżała naga, a jej ciało było zmasakrowane.

Dla matki zamordowanej dziewczynki było to straszne przeżycie. Widziała zamordowaną swoją malutką córeczkę.

Policja

Policja natychmiast wszczęła śledztwo. Funkcjonariusze schwytali mordercę i gwałciciela, którym był 13-latek, ten sam, który pomagał w poszukiwaniach dziewczynki, by odsunąć od siebie cień podejrzeń. Bardzo szybko na jaw wyszły inne zbrodnie nastoletniego zwyrodnialca. Władze od jakiegoś czasu wiedziały, że chłopak jest sadystą i dokonywał krwawych czynów na zwierzętach. Niestety, mundurowi nie zareagowali. Być może, gdyby zrobili coś z tym wcześniej, nie doszłoby do brutalnego mordu na małym dziecku.

13-latek zgwałcił i zabił 6-letnią dziewczynkę. Nastoletni potwór bezkarny!
13-letni morderca zdjęcie ze strony SUPERexpress se.pl

Rodzina zamordowanej dziewczynki za tę zbrodnię obwinia państwowe instytucje – opiekę społeczną, szkołę i policję. Już od jakieś czasu sąsiedzi mordercy skarżyli się na 13-latka. Siostra mordercy ujawniła o nim przerażającą prawdę… Chłopak nie tylko bezlitośnie wydłubywał kotom oczy, ale łapał zwierzęta za ogon i bił, uderzając nimi o ścianę, aż do śmierci. Bił kijem inne dzieci, każdy się go bał.

Morderca został aresztowany, ale jak się okazuje, nie odpowie za swój czyn jak dorosły, ponieważ granica odpowiedzialności karnej na Ukrainie wynosi 14 lat. Co zatem mu grozi? Prawdopodobnie trafi do poprawczaka i tam będzie mógł snuć sobie swoje chore plany zbrodni. Mama zamordowanej 6-latki ma zamiar domagać się 15 mln zł odszkodowania. Najprawdopodobniej te pieniądze pójdą z konta państwa.

Źródło: Ukraina. 13-latek zgwałcił i zabił 6- latkę. Kary nie będzie? – Planeta

13-latek zgwałcił i zabił 6-latkę! Zbrodnia w opuszczonej piekarni – Super Express – wiadomości, polityka, sport (se.pl)

Zgwałcił, a potem zmiażdżył głowę cegłą. 13-latek podejrzany o zabójstwo 6-letniej Mirki (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Ponieważ. Dlatego

Może zainteresować Cię również: Tomasz Tasior zaginął 42-lata temu. Rozpacz nie ma końca! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl