Blog
Zaginieni Przed Laty

Marcin Tchórzewski – co stało się w klubie?

Marcin Tchórzewski widziany był ostatni raz 25 grudnia 2013 roku około północy, gdy wychodził z klubu „Desperado” na toruńskiej starówce. To, co stało się z mężczyzną później, nadal pozostaje tajemnicą. Sprawę komplikuje fakt, że to niejedyne zaginięcie młodego mężczyzny w Toruniu…

Czteras

„Czwórka”, „Czteras”, „Cztery” – pod takimi pseudonimami znany był w Toruniu zaginiony mężczyzna. Był raperem, malarzem, artystą. Żył z dnia na dzień, nie miał szczególnych planów na przyszłość. W przeszłości zdarzało mu się nie wrócić na noc do domu, jednak był dorosłym mężczyzną i sam decydował o sobie. Koniec końców do domu zawsze wracał, cały i zdrowy. Więc co stało się tym razem?

Warto wspomnieć, że Marcin Tchórzewski choruje na schizofrenię paranoidalną. Oczywiście do chwili zaginięcia leczył się, na co dzień przyjmował leki.

Okoliczności zaginięcia

W dniu zaginięcia zachowywał się całkowicie normalnie. Odwiedził nawet kilka klubów. Ostatni raz widziano go około północy, gdy wychodził z klubu „Desperado” przy ul. Kopernika w Toruniu. Miał nawet pożegnać się ze swoim znajomym, mówiąc, że „idzie dalej”.

Dopiero kilka dni później odnaleziono nad Wisłą jego rzeczy osobiste, takie jak: telefon i dokumenty. Od tego czasu sprawa niestety stoi w miejscu. Mimo że zorganizowano poszukiwania, nadal nie wiadomo co się stało Marcinowi Tchórzewskiemu.

Rysopis

Marcin Tchórzewski
Zaginiony Marcin Tchórzewski

TCHORZEWSKI MARCIN

Marcin Tchórzewski w chwili zaginięcia miał 31 lat, dziś, jeżeli żyje ma 38. Mierzył około 180 cm, miał szczupłą budowę ciała, krótkie, ciemne włosy, ciemne oczy, prosty nos oraz pełne uzębienie. W dniu zaginięcia najprawdopodobniej ubrany był w jasne spodnie z cienkiego materiału oraz buty sportowe koloru ciemnego z zielonym paskiem.

Kontakt

Sprawę zaginięcia Marcina prowadzi Wydział Kryminalny Komisariatu Policji Toruń Śródmieście, ul. PCK 2, tel. (056) 641 24 07, (056) 641 24 52 lub 997 i 112. Osoby, które wiedzą coś na temat zaginionego, prosimy o kontakt z tym komisariatem lub najbliższą jednostką policji. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://interwencja.polsatnews.pl/

https://www.facebook.com/zaginieniprzedlaty/

https://zaginieni.policja.pl/

https://zaginiecia.fandom.com/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Salomon Baba

Co to za pieprzenie ,że sprawę komplikuje że to niejedyne zaginięcie ? Te sprawy nie są powiązane,zbyt dużo rzeczy je różni .Komplikuje ? Policja z pewnością te sprawy odłożyła na półkę,jak się pojawią nowe tropy to zapewne podejmą działania.Nikt nad tymi sprawami teraz nie siedzi ,więc co to za różnica ile ich jest ? Dziennikarz ,który to napisał chyba żyje w świecie hollywódzkich produkcji,bądź skandynawskich seriali…

ZPL Daria

W każdym artykule na temat Pana Tchórzewskiego, wspomniane jest o zaginięciu Remigiusza Baczyńskiego. Chyba tylko według Pana/Pani sprawy nie są podobne. Po pierwsze, nikt z osób pracujących na blogu nie jest dziennikarzem, ponieważ jest to blog o tematyce kryminalnej, a nie portal informacyjny. Po drugie, nie oglądamy takich produkcji…
Policja z pewnością powróci do tych spraw i szczęśliwie je rozwiąże… Tak jak te niewyjaśnione sprawy, na których rozwiązanie czekamy lata…

Xxx

Mundry inaczej sie odezwał. Troche szacunku chamie.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl