BLOG

Marcin Tchórzewski – co stało się w klubie?

Marcin Tchórzewski widziany był ostatni raz 25 grudnia 2013 roku około północy, gdy wychodził z klubu „Desperado” na toruńskiej starówce. To, co stało się z mężczyzną później, nadal pozostaje tajemnicą. Sprawę komplikuje fakt, że to niejedyne zaginięcie młodego mężczyzny w Toruniu…

Czteras

„Czwórka”, „Czteras”, „Cztery” – pod takimi pseudonimami znany był w Toruniu zaginiony mężczyzna. Był raperem, malarzem, artystą. Żył z dnia na dzień, nie miał szczególnych planów na przyszłość. W przeszłości zdarzało mu się nie wrócić na noc do domu, jednak był dorosłym mężczyzną i sam decydował o sobie. Koniec końców do domu zawsze wracał, cały i zdrowy. Więc co stało się tym razem?

Warto wspomnieć, że Marcin Tchórzewski choruje na schizofrenię paranoidalną. Oczywiście do chwili zaginięcia leczył się, na co dzień przyjmował leki.

Okoliczności zaginięcia

W dniu zaginięcia zachowywał się całkowicie normalnie. Odwiedził nawet kilka klubów. Ostatni raz widziano go około północy, gdy wychodził z klubu „Desperado” przy ul. Kopernika w Toruniu. Miał nawet pożegnać się ze swoim znajomym, mówiąc, że „idzie dalej”.

Dopiero kilka dni później odnaleziono nad Wisłą jego rzeczy osobiste, takie jak: telefon i dokumenty. Od tego czasu sprawa niestety stoi w miejscu. Mimo że zorganizowano poszukiwania, nadal nie wiadomo co się stało Marcinowi Tchórzewskiemu.

Rysopis

Marcin Tchórzewski
Zaginiony Marcin Tchórzewski

TCHORZEWSKI MARCIN

Marcin Tchórzewski w chwili zaginięcia miał 31 lat, dziś, jeżeli żyje ma 38. Mierzył około 180 cm, miał szczupłą budowę ciała, krótkie, ciemne włosy, ciemne oczy, prosty nos oraz pełne uzębienie. W dniu zaginięcia najprawdopodobniej ubrany był w jasne spodnie z cienkiego materiału oraz buty sportowe koloru ciemnego z zielonym paskiem.

Kontakt

Sprawę zaginięcia Marcina prowadzi Wydział Kryminalny Komisariatu Policji Toruń Śródmieście, ul. PCK 2, tel. (056) 641 24 07, (056) 641 24 52 lub 997 i 112. Osoby, które wiedzą coś na temat zaginionego, prosimy o kontakt z tym komisariatem lub najbliższą jednostką policji. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://interwencja.polsatnews.pl/

https://www.facebook.com/zaginieniprzedlaty/

https://zaginieni.policja.pl/

https://zaginiecia.fandom.com/

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on skype

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Salomon Baba

Co to za pieprzenie ,że sprawę komplikuje że to niejedyne zaginięcie ? Te sprawy nie są powiązane,zbyt dużo rzeczy je różni .Komplikuje ? Policja z pewnością te sprawy odłożyła na półkę,jak się pojawią nowe tropy to zapewne podejmą działania.Nikt nad tymi sprawami teraz nie siedzi ,więc co to za różnica ile ich jest ? Dziennikarz ,który to napisał chyba żyje w świecie hollywódzkich produkcji,bądź skandynawskich seriali…

Xxx

Mundry inaczej sie odezwał. Troche szacunku chamie.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl