Blog
Zaginieni Przed Laty

Zabił swoją partnerkę a jej ciało ukrył w beczce wypełnionej kwasem solnym

Zabił swoją partnerkę a jej ciało ukrył w beczce wypełnionej kwasem solnym. Bliscy 24-latki nie mając z nią kontaktu od dłuższego czasu zgłosili jej zaginięcie na policję. Przez lata śledczy próbowali rozwiązać tę sprawę.

Zabił swoją partnerkę

Tracy Jo Shine urodziła się 7 grudnia 1962 roku. Wśród znajomych uchodziła za radosną dziewczynę.

Była utalentowaną tancerką, która została przyjęta do prestiżowego liceum sztuk scenicznych w Houston w Teksasie. W liceum poznała Michaela, który był handlarzem narkotyków i członkiem Bractwa Aryjskiego, gangu białych suprematystów.

24-latka

To właśnie wtedy Tracy pod jego wpływem zaczęła się  bardzo zmieniać. Porzuciła szkołę i zaczęła brać narkotyki. Zamieszkała z Nealem w wieku 18 lat, oraz ograniczyła kontakt z bliskimi.

 

Zgłoszenie zaginięcia

8 kwietnia 1987 roku 24 lata przepadła bez śladu w hrabstwie Harris w Teksasie. Bliscy młodej kobiety zgłosili jej zaginięcie na policję. Podejrzewano, że jej zniknięcie było związane z tym, że współpracowała z policją służyła jako informując o poczynaniach swojego partnera, który stał się głównym podejrzanym w sprawie.

to zdjęcie było wykonane na krótko przed morderstwem

 

Po długich poszukiwaniach w lodówce Neala znaleziono fragmenty ludzkich tkanek. Testy DNA  potwierdziły, że należą do zaginionej kobiety. Śledczy są przekonani, że Neal brutalnie zamordował swoją partnerkę, a lodówka była użyta do tymczasowego ukrycia zwłok przez kilka miesięcy.

Jest też niemal pewne, że po zabójstwie Neal poćwiartował jej zwłoki. Minimalna ilość szczątków z lodówki to jednak wszystko, co kiedykolwiek udało się odzyskać.

Neal został oskarżony o morderstwo w marcu 2000 roku. Dopiero w 2001 roku przyznał się do morderstwa swojej partnerki. Mężczyzna zeznał, że szczątki 24-latki ukrył w beczce wypełnionej kwasem solnym, która została porzucona na wysypisku śmieci. Beczka nigdy nie została odnaleziona.

Neal kiedy przyznał się do zabicia swojej partnerki odsiadywał już wyrok dożywocia w innej sprawie. Zmarł w więzieniu niedługo po ogłoszeniu wyroku.

 

Źródło: Tracy Jo Shine − Projekt Charley (charleyproject.org)

Tracy Shine | International Missing Persons Wiki | Fandom

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 10-latkowie torturowali i zamordowali 3-letniego Jamesa – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl