Blog
Zaginieni Przed Laty

Rafał Czarnota zaginiony od 2005 roku

Okoliczności zaginięcia

Rafał Czarnota zaginął 10 października 2005 roku. Po godz. 12 wyjechał rowerem z posesji przy ul. Mazurskiej w Stawigudzie. To, co działo się z mężczyzną później, pozostaje tajemnicą. Nie skontaktował się już z rodziną. Co więcej, mężczyzna jest ciężko chory, tak więc kontakt z nim może być utrudniony.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...- poszukiwani - poszukiwany -  poszukiwana - zaginieni - zaginiony - zaginiona

Udało się ustalić, że tego samego dnia był widziany w miejscowości Pluski, a następnie na drodze w lesie łańskim, gdzie zmierzał w kierunku miejscowości Gągławki. Cztery dni później, najprawdopodobniej widziano go we wsi Nowa Kaletka, natomiast 20 października na terenie lasu w rejonie Butryn. Niewykluczone, że mężczyznę widziano również w 2006 roku na terenie Warszawy, a później w Gdyni.

Rysopis

Rafał Czarnota ma średnią budowę ciała, 186 cm wzrostu, zielone oczy i krótkie, czarne włosy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarny polar z kapturem, grafitowe spodnie materiałowe oraz biało-czarne buty sportowe. Miał ze sobą czarny plecak. W chwili zaginięcia miał tylko 21 lat.

Mimo upływu lat Pan Czarnota nadal figuruje jako osoba zaginiona, a śledczy sprawdzają każdy możliwy ślad. Udało się nawet stworzyć progresję wiekową mężczyzny.

Czarnota
Progresja wiekowa Rafała Czarnoty

Kontakt

Każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie, prosimy o kontakt z olsztyńską policją. Informacje można przekazać osobiście w komendzie przy ul. Partyzantów 23 w Olsztynie lub pod numerem tel. 112. Można także zadzwonić bezpośrednio do osoby nadzorującej poszukiwania, wybierając numer tel. 605 549 341. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Gwarantujemy anonimowość!

 

Źródła

https://zaginieni.policja.pl/

https://www.olsztyn.com.pl/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl