Blog
Zaginieni Przed Laty

Zapłakany chłopiec błąkał się w nocy po ulicy

Zapłakany chłopiec błąkał się w nocy po ulicy.

Zapłakany chłopiec błąkał się w nocy po ulicy. Malec miał na sobie tylko bieliznę, płakał i był bardzo przestraszony. Gdzie byli jego opiekunowie?

Zapłakany chłopiec

6-letni chłopiec 7 czerwca 2022 roku, w środku nocy szedł jedną z ulic Przemyśla (woj. podkarpackie). Malec szedł chodnikiem i płakał. Przerażone dziecko było w samej bieliźnie, a w pobliżu nie było jego opiekunów.

-Dochodziła już godzina 2:00 w nocy, gdy w okolicy pojawił się patrol policji. “Mł. asp. Damian Ryzner oraz sierż. Paweł Szydłowski z wydziału patrolowo-interwencyjnego z przemyskiej komendy patrolowali rejon miasta. Przejeżdżając jedną z ulic w Przemyślu, zauważyli idącego chodnikiem, ubranego tylko w bieliznę, zapłakanego małego chłopca” – podała w rozmowie z mediami Komenda Miejska Policji w Przemyślu.

Przerażonym malcem zajęli się policjanci. Mundurowi zabrali chłopca do radiowozu.

-“Z rozmowy z chłopcem wynikało, że ma 6 lat i wyszedł z mieszkania szukać mamy. Jednak nie potrafił podać swojego nazwiska, ani adresu zamieszkania” – przekazała mediom przemyska komenda.

Zapłakany chłopiec błąkał się w nocy po ulicy.
zdjęcie ze strony pixabay.com

Mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania rodziców 6-latka. Policjanci jeździli po okolicy i pokazywali chłopcu domy i kamienice. Po godzinie chłopiec rozpoznał swój dom. Na klatce schodowej policjanci zastali przestraszoną kobietę, która szukała swojego synka. To była mama 6-latka.

Wyszła na chwilę, a synek przepadł

29-letnia mieszkanka Przemyśla opowiedziała mundurowym, jak doszło do tej sytuacji, że malec błąkał się ulicami w środku nocy. Według jej zeznań musiała pilnie wyjść w środku nocy do apteki całodobowej, natomiast 6-latka zostawiła pod opieką cioci, która była w ich mieszkaniu. Kiedy 29-latka wróciła do domu, zauważyła, że 6-latka nie ma, a jego opiekunka śpi. Kobieta natychmiast zaczęła rozpaczliwie szukać synka. Ciocia i matka chłopca były trzeźwe, mimo to o zaistniałej sytuacji zostanie powiadomiony sąd rodzinny.

Źródło: Przemyśl. Zapłakany chłopczyk w środku nocy błąkał się po ulicy (fakt.pl)

6-latek błąkał się w nocy po ulicach Przemyśla. Szukał swojej mamy | Nowiny (nowiny24.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Skazany za gwałt na 16-latce znaleziony w Wlk. Brytanii. (zaginieniprzedlaty.com)

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl