Blog
Zaginieni Przed Laty

Są wyniki badań DNA. Czy Julia Faustyna to zaginiona Madeleine McCann?

Są wyniki badań DNA. Czy Julia Faustyna to zaginiona podczas wakacji w Portugalii Madeleine McCann? To koniec ciągnącej się sprawy od kilku tygodni. Wyniki testów rozwiały wszystkie wątpliwości.

Są wyniki badań DNA

Tą sprawą żyjemy od kilku tygodni. Są już wyniki DNA. Julia Faustyna nie jest zaginioną w 2007 roku Madeleine…

21-latka cały czas twierdziła, że widzi podobieństwo między sobą a McCann. Co do prawdziwego pochodzenia Julii wątpliwości od początku nie mieli jej rodzice.

Wynik testu ogłosiła celebrytka dr Fia Johansson. Kobieta przedstawiała się jako medium i prywatny detektyw. To właśnie ona opiekuje się Julią Faustyną podczas jej pobytu w USA.

Na dodatek jeszcze przed zrobieniem testów DNA  dr Fia zapewniała, że jest wiele dowodów na to, że Julia została przemycona do Polski z innego kraju. Za przemytem miała stać międzynarodowa grupa zajmująca się handlem seksualnym. Johensson podawała w mediach informacje, że 21-letnia Julia na pewno nie jest biologiczną córką swoich rodziców z Polski. Jednak przed zbliżającym się terminem wyników DNA Fia szybko wycofała się ze swoich twierdzeń. Teraz twierdzi, że matka Julii jest na pewno jej biologiczną matką.

Ona jest w 100 procentach z Polski – zapewniła dr Johansson w rozmowie z portalem RadarOnline.com. Dodała, że testy wykazały, że wśród przodków Polki można odnaleźć też Litwinów i Rosjan. Nie ma żadnych powiązań z Wielką Brytanią.

Julia Faustyna znana jest również jako Julia Wendell. 21-latka  zdobyła internetową sławę po założeniu profilu na Instagramie o nazwie “iammadeleinemcann” (jestem Madeline McCann).

Teraz wszystko jest jasne… Julia nie jest zaginioną Madeline MaCann! Obecnie 21-latka przebywa w Stanach Zjednoczonych. Młoda kobieta cierpi na rzadką chorobę mózgu. Wkrótce ma wrócić do Polski i rozpocząć leczenie.

Przypomnijmy:

Z pewnością każdy z Was słyszał o tajemniczym zaginięciu małej Madeleine McCann. Różne były podejrzenia co mogło stać się z zaginioną dziewczynką.

 

 

Niemieccy śledczy mają dowody w sprawie morderstwa Madeleine McCann, które poważnie obciążają Christiana Bruecknera. Dowody zostały przekazane detektywom, którzy prowadzą sprawę dziewczynki.

Czy Christian Brueckner to kanibal pedofil, który zamordował dziecko? Telewizja Sat 1 przygotowała film dokumentalny, który rzuca nowe światło na sprawę. Czy policja ukrywa fakty o zaginięciu McCann?

Christian Brueckner od dawna jest podejrzewany o porwanie i zamordowanie dziewczynki, jest również podejrzany o zjedzenie dziecka. Policja wydaje się bezradna i wciąż nie złożono aktu oskarżenia wobec zwyrodnialca. Tymczasem niemieccy dziennikarze przeprowadzili własne dochodzenie w sprawie zaginięcia Madeleine McCann. Czy film dokumentalny Sat. 1 okaże się przełomem?

zaginiona 3-latka

Przypomnijmy w skrócie!

Mała Madeleine McCann zaginęła w tajemniczych okolicznościach w 2007 roku w Portugalii, w pobliżu kurortu Praia da Luz. Dziewczynka prawdopodobnie została porwana przez Brueckner z pokoju hotelowego. Christian Brueckner w dniu zaginięcia Madeleine przebywał w okolicy. Niemiecka telewizja posiada nowe dowody, które to w pełni potwierdzają. Powstający film dokumentalny ma ostatecznie pogrążyć podejrzanego. Zespół dokumentalistów z Sat.1, składający się z byłych śledczych i dziennikarzy pod kierunkiem Jutty Rabe, zebrał prawdopodobnie wiele nowych wskazówek i poszlak. Materiały są szokujące.

 

 

Juliane Ebling, redaktorka kanału, powiedziała: Smutna historia Madeleine McCann to historia, która ma wiele niemieckich aspektów. Dodała, że jeden z jej reporterów, Jutta Rabe, badała ślady w Niemczech, Portugalii i Anglii w ciągu ostatnich miesięcy, co poważnie obciążyło Christiana B. – informuje Polska Times.

Nowe informacje o Madeleine McCann. Czy pedofil zjadł dziecko?
Zdjęcie ze strony www. o2.pl

Christian Brueckner obecnie odsiaduje wyrok 7 lat więzienia za gwałt na 72-latce. Mężczyzna dokonał również brutalnej napaści seksualnej na Amerykankę w Algarce w 2005 roku. Śledczy powiązali też Bruecknera z napaścią seksualną na 10-letnią dziewczynkę w Portugalii w 2007 roku. Ta bestia jest podejrzana o wykorzystywanie seksualne dzieci w mieście Algarve w São Bartolomeu de Messines w 2017 roku.

 

Mamy nadzieję, że sprawa małej Madeleine wkrótce się rozwiąże i osoby, które skrzywdziły tę niewinną dziewczynkę, poniosą odpowiednią karę.

Źródło:

Madeleine McCann to Julia Wendell? Są wyniki badań DNA – Plejada.pl

Julia Faustyna nie jest Madeleine McCann. Są wyniki testów DNA – Wydarzenia w INTERIA.PL

Nowe informacje o Madeleine McCann. Pedofil zjadł dziecko? (msn.com)

Zaginięcie Madeleine McCann. Policja mówi o przełomie – o2 – Serce Internetu

Madeleine McCann – najnowsze informacje w TVN24

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Grupa nastolatków okradała i zastraszała swoich rówieśników. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl