Blog
Zaginieni Przed Laty

Blisko 4 lata temu zaginęła Dominika Paćkowska

Dominika Paćkowska

14 kwietnia 2017 roku, w Wielki Piątek zaginęła 17-letnia Dominika Paćkowska. Nastolatka wyszła ze swojego domu w Płocku. Szła do kościoła św. Stanisława Kostki – Stanisławówki. Po wizycie w Świątyni miała od razu wrócić do domu, w związku z tym nie wzięła ze sobą dokumentów, pieniędzy i telefonu komórkowego. W ten chłodny poranek Dominika była ubrana w szary płaszcz i czarne glany. Kamery monitoringu nagrały ją w okolicach mostu im. Legionów Piłsudskiego (znanego jako ,,stary most”), po czym ślad się urywa. Nastolatka nie przeszła przez most, ale też na pewno nie zaskoczyła z przeprawy do rzeki. Prawdopodobnie zeszła schodami na dół, do ulicy Rybaki, a potem poszła w stronę Zalewu Sobótka, i na jego wysokości skręciła nad Wisłę.

Tego samego dnia, po południu rozpoczęto poszukiwania Dominiki. Rzekę i jej okolice przeczesywano przy użyciu łodzi i helikoptera. W akcję zaangażowani byli także strażacy, oddziały policji oraz WOPR. Mimo poszukiwań służb, fundacji, rodziny i znajomych do dziś nie udało ustalić co stało się z nastolatką. Dominika Paćkowska wciąż figuruje jako osoba zaginiona. 

Policja na chwilę obecną nie ma żadnego tropu poza tym, iż ustaliliśmy, że dziewczyna wchodzi na most i  jest widziana na tym moście. Możemy przyjmować jedną z hipotez, że kobieta mogła skoczyć do Wisły. Nie jest to jednak tak, że tylko na tej hipotezie się skupiamy, ponieważ prowadzimy poszukiwania wielotorowo, bierzemy pod uwagę możliwość, że chciała zerwać ze swoim dotychczasowym życiem, chciała coś zmienić; pod tym kątem też prowadzimy poszukiwania. Nie mamy też żadnych informacji, aby zaginiona była z kimś w konflikcie – asp. szt. Krzysztof Piasek z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

 

Rysopis zaginionej:


Dominika Anna Paćkowska
Rok urodzenia: 1999
Ubranie: Szary płaszcz przed kolana z kapturem, czarne spodnie, czarne buty typu glany
Wzrost: 166-170 cm
Kolor oczu: jasne
Sylwetka: waga do 50 kg, sylwetka szczupła, wysmukła
Włosy: włosy ciemnoblond, faliste, długie

Dominika Paćkowska

Wszystkie osoby, które są w stanie udzielić informacji w sprawie, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, al. Kilińskiego 8, tel. 24 266-15-66/68/69; pod nr. tel. alarmowych 112 i 997 lub osobiście w pok. 323.

Źródła: baza policyjna, Portal Płock

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl