Blog
Zaginieni Przed Laty

Rafał Grzegórzek – zaginął 53-letni mężczyzna!

Rafał Grzegórzek zaginął ponad miesiąc temu, dokładnie 23 kwietnia 2021 roku. Do dnia dzisiejszego nie wiadomo, co stało się z mężczyzną, ślad po nim zaginął. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Być może razem uda nam się czegoś dowiedzieć.

Zaginiony

Rafał Grzegórzek mieszka w Biadolinach Szlacheckich (Gmina Dębno), tam również widziano go ostatni raz. Między godziną 17 a 18, wsiadał do pociągu jadącego w stronę Krakowa. Nie wiadomo jednak, gdzie wysiadł i dokąd się kierował. Wiadomo tylko, że miał przy sobie rower. Niestety, mężczyzna nie wziął ze sobą telefonu ani pieniędzy.

Rysopis

Rafał Grzegórzek urodził się w 1968 roku, ma aktualnie 53 lata. Waży ponad 90 kg, ma krępą posturę oraz ok. 170 cm wzrostu. Włosy ma długie, siwiejące, a oczy niebieskie.

Rafał Grzegórzek
Rafał Grzegórzek

W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę moro, niebieskie jeansy, brązowe buty i czarną czapkę.

Kontakt

Jeśli ktokolwiek z Państwa posiada informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Brzesku pod numerem telefonu 47 832 12 22, lub numerem alarmowym 112. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażują się w tę sprawę i pomogą w poszukiwaniach.

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl