Blog
Zaginieni Przed Laty

Pani Małgorzata poszukuje swojej siostry!

Pani Małgorzata poszukuje swojej siostry!

Pani Małgorzata poszukuje swojej siostry, która urodziła się 24 grudnia 1947 roku! Prawdopodobnie ma na imię Ewa, ale do końca nie jest to pewne. Dziecko zostało adoptowane i wyjechało z rodzicami adopcyjnymi do Niemiec.

Pani Małgorzata

Kochani dzisiaj przyszła do nas na skrzynkę wzruszająca wiadomość. Rozpaczliwe błaganie o pomoc w odnalezieniu siostry, która trafiła do adopcji. Nasza strona zajmuje się zaginięciami, ale ta rozłąka po części również jest bolesnym poszukiwaniem. Po długim namyśle zdecydowaliśmy, że siła Internetu jest ogromna i byłoby super, gdyby Pani Małgorzata po tak wielu latach odnalazła nareszcie siostrę. Do tego potrzebujemy Waszej pomocy… Waszych bezcennych i wrażliwych serc, bo tylko z Waszą siłą jest szansa, by siostry się zobaczyły.

Pani Małgorzata Ewa Rutkowska z domu Sadowska kiedyś mieszkałam na Brzezince koło Kluczewa byłe woj.koszalińskie. Jej mama miała na imię Salomea, za panny nazywała się Ambroziak, po mężu Sadowska. Poszukujemy siostry Pani Małgosi, która urodziła się w 1947 roku w grudniu. Została adoptowana jako maleńka dziewczynka i wyjechała z rodzicami adopcyjnymi do Niemiec. Byli oni lekarzami w Szczecinku. Niestety nie znamy miejscowości, w której mieszkali ani jak się nazywali. Pani Małgosia była w archiwum w Szczecinku i sprawdzała, lecz nie było żadnych danych osobowych w tamtych latach. Siostra Pani Małgosi ma teraz 75 lat.

Apel o pomoc!

Pani Małgorzata poszukuje swojej siostry!
Pixabay.com
Wiemy tylko, że siostra Pani Małgosi kilkukrotnie była ze swoimi dziećmi w Brzezince i pytała o swoją mamę. Pani Małgosia jest najmłodszą z sióstr. Przez wiele lat rozpaczliwie szukała swojej adoptowanej siostrzyczki, ale każdy pytał o nazwiska jej adoptowanych rodziców. Niestety tak jak wcześniej wspomniałam, Pani Małgosia nie wie, jak się nazwali.
Poniżej dodaję w całości słowa Pani Małgosi:
Błagam i proszę, pomóżcie mi w odnalezieniu naszej najstarszej siostry. Wierzę w moc fb. Obecnie mieszkam w Niemczech w HEILIGENHAFEN. Bardzo chcemy się z nią spotkać, porozmawiać, przytulić, wyciskać. Tyle lat jej szukałam i nie dałam rady, może teraz. Jest Internet, fb, damy radę. Bardzo, bardzo mocno błagam o pomoc i z góry bardzo dziękuję!

Źródło: Adopcja dziecka – kto może adoptować? (medonet.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Również 

Może zainteresować Cię również: Krystynę znaleziono skutą kajdankami i workiem na głowie. Policja: “To samobójstwo” – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl