Blog
Zaginieni Przed Laty

Nikola Gałuza zaginęła 18 maja 2021 roku. Jej losy są nieznane

Nikola Gałuza zaginęła 18 maja 2021 roku. Jej losy są nieznane

Nikola Gałuza zaginęła. Dziewczyna ma 16-lat. W dniu 18 maja 2021 roku samowolnie oddaliła się z placówki opiekuńczej w Łodzi. Chociaż trwały intensywne poszukiwania losy dziewczyny wciąż są nieznane. W związku z tym apelujemy o pomoc. Gdzie jest zaginiona Nikola?

Nastolatka

Nikola Gałuza wyszła z placówki i od tamtej pory nie nawiązała już kontaktu z bliskimi. Kochani wierzymy, że z pewnością i tym razem możemy na Was liczyć. Prosimy nie oceniajmy. Liczy się każda pomoc, by apel dotarł do jak największego grona odbiorców. Być może, ktoś widział zaginioną nastolatkę i to pomoże ją odnaleźć.

Nikola Gałuza zaginęła 18 maja 2021 roku. Jej losy są nieznane
Fot. Nikola Gałuza

Rysopis zaginionej:

Dziewczyna jest szczupłej budowy ciała. Wzrost 170 cm, włosy blond, długie. W dniu zaginięcia ubrana była w: czarną bluzę, spodnie ciemne, buty sportowe białe.

Osoby, które wiedzą gdzie może przebywać Nikola zaginiona proszone są o kontakt z VIII Komisariatem Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Pod tel. całodobowo 47 841 24 00 lub z naszą redakcją pod numerem: 605 605 405. Oczywiście można kontaktować się również z naszą redakcją…

Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość.

Źródło:(12) Facebook

(14) Facebook

(12) Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. | Facebook

Łódź. Zaginęła 16-letnia Nikola. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie… [FOTO] – Łódź, Super Express (se.pl)

Oczywiście dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl