BLOG

Piła. 5-latek błąkał się po osiedlu. Tymczasem matka bawiła się w klubie

Piła. 5-latek błąkała się po osiedlu. Tymczasem matka bawiła się w klubie

Piła. 5-latek błąkał się zapłakany po osiedlu. Tymczasem jego matka dobrze bawiła się w klubie, spożywając alkohol.

Piła

Do zdarzenia doszło z soboty na niedzielę 2/3 października 2021 roku około 2:00 w nocy na osiedlu Górnym w Pile. W okolicy marketu przypadkowy przechodzień znalazł błąkające się i płaczące dziecko. W związku z tym na miejsce została wezwana natychmiast policja. Mężczyzna, który znalazł chłopca, zaopiekował się malcem do przyjazdu mundurowych.

Piła. 5-latek błąkała się po osiedlu. Tymczasem matka bawiła się w klubie
Pixabay.com

Znaleziony chłopiec jak się okazało miał 5 lat. Zapłakany opowiedział mundurowym, że wyszedł szukać swojej mamy, ponieważ długo nie wracała, a miała wyjść tylko na chwilę do koleżanki. Policja po rozmowie z zapłakanym malcem ustaliła również, że chłopiec nie pierwszy raz zostawał w domu zupełnie sam, bez opieki. Mundurowi ustalili, gdzie mieszaka chłopczyk wraz z nieodpowiedzialną matką. W związku z tym udali się do mieszkania, niestety nikogo nie zastali. Policjanci bardzo szybko ustalili, że matka 5-latka w tym czasie przebywała w jednym z pilskich klubów, gdzie świetnie się bawiła, nie myśląc co w tym czasie dzieje się z jej dzieckiem. Chłopca przewieziono pod opiekę rodziny zastępczej.

Kolejna wizyta mundurowych w mieszkaniu matki

Funkcjonariusze policji kolejny raz zapukali do drzwi matki 5-latka w niedzielę. Tym razem zastali tam kobietę, która po swoim powrocie nawet nie zorientowała się, że syna nie ma w domu. Badanie na zawartość alkoholu u kobiety wykazało 1,5 promila w organizmie. Policjanci zabezpieczyli znalezione w lodówce ponad 4 g. amfetaminy. Kobieta została także skierowana na badania, których wstępny wynik potwierdził obecność amfetaminy w organizmie.

26-latka została zatrzymana. Usłyszała zarzuty związane z narażeniem swojego syna na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a także posiadanie narkotyków. Prokuratura zadecydowała o zastosowaniu wobec niej policyjnego dozoru.

Piła. 5-latek błąkała się po osiedlu. Tymczasem matka bawiła się w klubie
Pixabay.com

Sąd Rodzinny w Pile, z uwagi na bezpieczeństwo i właściwą opiekę nad dzieckiem, zdecydował o umieszczeniu 5-latka pod opieką zawodowej rodziny zastępczej. 26-letniej matce dziecka grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Źródło:Rozpłakany 5-latek szukał w nocy swojej mamy – Aktualności – KPP Piła (policja.gov.pl)

5-latek błąkał się samotnie po osiedlu. W tym czasie jego matka bawiła się w klubie. (twojenowinki.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on skype

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl