Blog
Zaginieni Przed Laty

Piła. 5-latek błąkał się po osiedlu. Tymczasem matka bawiła się w klubie

Piła. 5-latek błąkała się po osiedlu. Tymczasem matka bawiła się w klubie

Piła. 5-latek błąkał się zapłakany po osiedlu. Tymczasem jego matka dobrze bawiła się w klubie, spożywając alkohol.

Piła

Do zdarzenia doszło z soboty na niedzielę 2/3 października 2021 roku około 2:00 w nocy na osiedlu Górnym w Pile. W okolicy marketu przypadkowy przechodzień znalazł błąkające się i płaczące dziecko. W związku z tym na miejsce została wezwana natychmiast policja. Mężczyzna, który znalazł chłopca, zaopiekował się malcem do przyjazdu mundurowych.

Piła. 5-latek błąkała się po osiedlu. Tymczasem matka bawiła się w klubie
Pixabay.com

Znaleziony chłopiec jak się okazało miał 5 lat. Zapłakany opowiedział mundurowym, że wyszedł szukać swojej mamy, ponieważ długo nie wracała, a miała wyjść tylko na chwilę do koleżanki. Policja po rozmowie z zapłakanym malcem ustaliła również, że chłopiec nie pierwszy raz zostawał w domu zupełnie sam, bez opieki. Mundurowi ustalili, gdzie mieszaka chłopczyk wraz z nieodpowiedzialną matką. W związku z tym udali się do mieszkania, niestety nikogo nie zastali. Policjanci bardzo szybko ustalili, że matka 5-latka w tym czasie przebywała w jednym z pilskich klubów, gdzie świetnie się bawiła, nie myśląc co w tym czasie dzieje się z jej dzieckiem. Chłopca przewieziono pod opiekę rodziny zastępczej.

Kolejna wizyta mundurowych w mieszkaniu matki

Funkcjonariusze policji kolejny raz zapukali do drzwi matki 5-latka w niedzielę. Tym razem zastali tam kobietę, która po swoim powrocie nawet nie zorientowała się, że syna nie ma w domu. Badanie na zawartość alkoholu u kobiety wykazało 1,5 promila w organizmie. Policjanci zabezpieczyli znalezione w lodówce ponad 4 g. amfetaminy. Kobieta została także skierowana na badania, których wstępny wynik potwierdził obecność amfetaminy w organizmie.

26-latka została zatrzymana. Usłyszała zarzuty związane z narażeniem swojego syna na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a także posiadanie narkotyków. Prokuratura zadecydowała o zastosowaniu wobec niej policyjnego dozoru.

Piła. 5-latek błąkała się po osiedlu. Tymczasem matka bawiła się w klubie
Pixabay.com

Sąd Rodzinny w Pile, z uwagi na bezpieczeństwo i właściwą opiekę nad dzieckiem, zdecydował o umieszczeniu 5-latka pod opieką zawodowej rodziny zastępczej. 26-letniej matce dziecka grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Źródło:Rozpłakany 5-latek szukał w nocy swojej mamy – Aktualności – KPP Piła (policja.gov.pl)

5-latek błąkał się samotnie po osiedlu. W tym czasie jego matka bawiła się w klubie. (twojenowinki.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Katy

Szmaciara nie matka. Sama jestem matka 2dzieci i nie wyobrazam sobie żeby na moment same zostawic bez opieki. Jak można zostawić tak małe dziecko same. Normalna matka nie zrobiła by takiego czegoś. Ewidentnie nie nadaje się do roli matki. Zabrać takiej prawa i dziecko. Szkoda dziecka.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl