Blog
Zaginieni Przed Laty

Magdalena przepadła bez śladu w 2000 roku. Jej zaginięcie zgłoszono trzy lata później

Magdalena przepadła bez śladu w 2000 roku, po tym jak udała się na spotkanie z byłym mężem. Jej zaginięcie zgłoszono trzy lata później.

Magdalena

Drodzy czytelnicy wiele rodzin pomimo upływu lat rozpaczliwych poszukiwań liczą na Waszą pomoc. Każde udostępnienie apelu daje szansę na to, że dotrze on do osób, które mogą coś wiedzieć w danej sprawie. Dzisiaj przypomnimy o 18-letniej Magdalenie Ciesek.

Magdalena Ciesek przepadła bez śladu w 2000 roku w Toronto w Ontario. Jej zaginięcie zgłoszono dopiero w listopadzie 2003 roku.

Dzień zaginięcia

W dniu zaginięcia Magdalena w godzinach popołudniowych spotkała się ze swoim ojcem na lunchu na skrzyżowaniu Roncesvalles Avenue i Dundas St. Młoda kobieta powiedziała ojcu, że jest umówiona na spotkanie ze swoim byłym mężem o 18:00. Magdalena po spotkaniu z ojcem odwiozła swoją córeczkę do teściów.

Tutaj ślad się urywa. Pomimo tego, że 18-latka zaginęła w kwietniu 2000 roku, zaginięcie jej zgłoszono na policję dopiero w 2003 roku. Jej siostra, która mieszka w Polsce, odbierała telefony od Magdaleny co kilka dni, aż do jej zniknięcia. W latach 2000-2003 jej rodzina wynajęła detektywa. Niestety nie udało się mu odnaleźć zaginionej kobiety.  Magdalena przed zniknięciem  często w rozmowie z siostrą wspominała o przeprowadzce do USA, ale nie miała żadnych konkretnych planów. Z ustaleń śledczych wynika, że Magdalena nie przekroczyła granicy USA. Ustalono również, że tamtego dnia spotkała się ze swoim mężem, który twierdził, że nie ma pojęcia gdzie jest jego była żona.

Rysopis zaginionej:

  • Blond włosy, długość do ramion.
  • Brązowe oczy.
  • Smukła budowa ciała.
  • Nieznany tatuaż na lewym środkowym palcu.
  • Tatuaż niebieskie serce na lewym ramieniu.

Sprawa zaginionej Magdaleny nie była zbytnio nagłośniona. W Internecie informacji na jej temat jest bardzo mało. Co stało się z zaginioną Magdaleną Ciesek? Czy mąż mówił prawdę? Niestety w tej sprawie pozostaje więcej pytań niż odpowiedzi…

Mamy nadzieję, że bliscy pomimo upływ lat dowiedzą się gdzie jest zaginiona i co wydarzyło się tamtego dnia, kiedy zniknęła bez śladu.

Źródło: Widok przypadku – Zaginieni dorośli w Ontario (missingadults.ca)

Magdalena Ciesek | International Missing Persons Wiki | Fandom

KANADA – Kanada – Magdalena Ciesek, 18, Toronto, ON, 1 kwietnia 2000 | Websleuths

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Biedrzyńska. Znana polska aktorka porwana przez psychofana – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl