Blog
Zaginieni Przed Laty

Morderczy pakt z diabłem 19-latka z Londynu

Pewien 19-letni chłopak z Londynu postanowił zawrzeć pakt z diabłem. W zamian za wygraną na loterii i zdobyciu sympatii koleżanki ze szkoły, zobowiązał się regularnych morderstw ku czci szatana. Choć jego pomysł na osiągnięcie celów był absurdalny, dwie kobiety straciły życie.

Danyal Hussein

Danyal Hussein to 19-letni chłopak o irańskich korzeniach. Jego rodzice byli rozwiedzeni, jednak obydwoje mieszkali w Londynie- matka w południowo- wschodniej części, natomiast ojciec na Wembley. Chłopak uczęszczał do Thomas Tallis School i już tam jego zachowanie wzbudzało pewien niepokój. Według źródeł, koledzy czasem bali się Danyala. Z drugiej strony, w kontaktach z dziewczętami wykazywał dużą niezręczność i skrępowanie. Istotny wydaje się fakt, iż pedagodzy uznali go za wyjątkowo podatnego na radykalne idee. W związku z tym, skierowali chłopaka do udziału w programie zapobiegania terroryzmowi.

Tymczasem Danyal miał inne, mroczne zainteresowania.

Fot. Danyal Hussein

Pakt z diabłem

19-latek zainteresował się okultyzmem. Za pośrednictwem Internetu, a dokładnie mówiąc szyfrowanych stron w Darknecie, kontaktował się z ,,magami’’ i czcicielami szatana. Chciał dowiedzieć się jak najwięcej o rytuałach i zaklęciach czarnej magii. Jego celem była wygrana na loterii „Mega Millions Super Jackpot” oraz wzbudzanie pożądania kobiet. Szczególnie zależało mu na sympatii ze strony jednej z koleżanek ze szkoły. Internetowi pasjonaci okultyzmu nie tylko dzielili się z Danyalem swoją ,,wiedzą’’, ale także podsycali w nim mroczne zainteresowania. W końcu chłopak zdecydował się zawrzeć pakt z diabłem. W zamian za pomoc w realizacji jego celów oraz zapewnienie, że nie zostanie złapany, miał on zbudować diabłu świątynię, a także dokonać co najmniej sześciu morderstw, co sześć miesięcy. Odręcznie spisał cyrograf, podpisując go krwią.

Fot. Cyrograf Danyala

Morderstwa Danyala

Chłopak poważnie potraktował swoje przyrzeczenia. 6 czerwca 2020 roku zaatakował dwie kobiety, napotkane przypadkowo w Fryent Country Park na Wembley. Były to siostry, 46-letnia Bibaa Henry i 27-letnia Nicole Smallman. Wracały one z przyjęcia urodzinowego pierwszej z nich. Danyal zadał im ponad 30 ciosów nożem, a następnie przeciągnął ciała 75 metrów dalej, gdzie ukrył je w zaroślach.

Fot. Ofiary morderstwa, Bibaa Henry i Nicole Smallman

Pakt z diabłem nie uchroni Danyala od konsekwencji

Następnego dnia po tragedii rodzina zgłosiła zaginięcie dwóch sióstr. Kolejny dzień przyniósł natomiast przykrą wiadomość o odnalezieniu ich ciał i narzędzia zbrodni. Policja szybko poradziła sobie ze znalezieniem zabójcy. Uchwycił go bowiem monitoring. Danyal był na nim bez spodni, niosąc ze sobą zakrwawione ubranie. Później udał się do szpitala, by opatrzeć ranę ręki. Tłumaczył, iż do urazu doszło w napadzie rabunkowym. Zdążył on także kupić losy na loterię. Żaden z nich nie okazał się wygranym.

Proces

Danyal Hussein został oskarżony o morderstwo dwóch sióstr. Podczas rozpraw sądowych przyjmował wojowniczą postawę, głosząc swoje mroczne ideologie. Nie wyrażał szacunku do sądu, ani rodzin ofiar. Sam wypierał się morderstwa, jednak wszystkie dowody świadczyły przeciwko niemu: DNA z miejsca i narzędzia zbrodni, nagrania monitoringu, cyrograf znaleziony u niego w domu, wraz z innymi okultystycznymi akcesoriami. Danyal został uznany za winnego w lipcu 2021 roku, jednak na ogłoszenie wyroku musi poczekać do 22 września. Policja w dalszym ciągu próbuje dotrzeć do stron i osób z Darknetu, które inspirowały chłopaka, a być może nawet namawiały go do zbrodni.  Prawdopodobnie, gdyby nie rana ręki, jaką odniósł podczas swojego ataku, Danyal próbowałby zabić kolejne 4, obiecane diabłu ofiary.

 

 

Źródło:

  1. https://www.mylondon.news/news/north-london-news/danyal-hussein-arrogant-deluded-teen-20995684
  2. https://www.theguardian.com/uk-news/2021/jul/06/danyal-hussein-found-guilty-of-murdering-two-sisters-in-london-park

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl