Blog
Zaginieni Przed Laty

Łukasz Grzegorczyk – zaginął mężczyzna!

Łukasz Grzegorczyk jest mieszkańcem podtarnowskiej Zawady. Zaginął wczoraj, 7 czerwca bieżącego roku.

Okoliczności

Pan Łukasz Grzegorczyk opuścił miejsce zamieszkania w miejscowości Zawada, 7 czerwca br. około godziny 5 rano. Poruszał się pojazdem marki Toyota Corolla, koloru czerwonego, typu hatchback, o numerach rejestracyjnych KTA15930, który ujawniono w godzinach wieczornych, w zaroślach, w niedalekiej odległości od miejsca zamieszkania. Zaginiony do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną, dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc.

Rysopis

Łukasz Grzegorczyk
Zaginiony Łukasz Grzegorczyk

Pan Łukasz ma 40 lat, około 185 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, brązowe oczy, włosy krótkie i ciemne, z siwizną po bokach, nos prosty, a uszy duże. W dniu zaginięcia Pan Grzegorczyk nie miał zarostu na twarzy. Niestety, na stronie policji nie ma informacji, jak ubrany był Pan Łukasz w dniu wczorajszym.

Kontakt

Ktokolwiek widział zaginionego, bądź zna miejsce jego pobytu proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Tarnowie tel. 47 831 1222 lub najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 112. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażują się w poszukiwania Pana Łukasza!

Źródło

https://tarnow.policja.gov.pl/kt/aktualnosci/11683,Trwaja-poszukiwania-Lukasza-Grzegorczyka.html

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś wpis do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej! Dziękujemy, że przeczytałeś/aś wpis do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl