Blog
Zaginieni Przed Laty

Damian Prokopowicz 22-latek z Krosna- zaginął bez śladu

Kochani Damian odnalazł się cały i zdrowy. Wszystkim z całego serca dziękujemy za pomoc. DaDDmian Damian Prokopowicz 22-latek z Krosna zaginął bez śladu. Kochanie pilnie Was potrzebujemy. 22- letni mężczyzna wyszedł z domu 18 maja 2021 roku i ślad po nim zaginął. Do tej pory nie wiadomo gdzie jest jest mieszkaniec Krosna. Bez wątpienia dla bliskich to ogromne zmartwienie. Pomóżmy im odnaleźć zaginionego 22-letniego Damiana.

Zaginiony

Damian Prokopowicz przepadł bez śladu w związku z tym apelujemy o pomoc. Kochani wierzymy, że z Waszą pomocą być może uda się odnaleźć zaginionego. Przede wszystkim prosimy o liczne udostępnienie apelu. W związku z tym może on dotrzeć do jak największego grona osób. Ponieważ siła internetu jest ogromna i może ktoś rozpozna zaginionego.  Oczywiście dzięki Wam udało się rozwiązać już wiele spraw. Wierzymy, że i tym razem nie przejdziecie obok tego zaginięcia obojętnie.

Rysopis

Damian Prokopowicz: wzrost 183 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie – ciemne.

Mężczyzna w dniu zaginięcia prawdopodobnie był ubrany w: szarą bluzę z kapturem. Może posiadać przy sobie czarny plecak.

 

 

 

Zaginął Dawid Prokopowicz 22-letni mieszkaniec Krosna
Fot. Damian Prokopowicz

 

22 latek ma znaki szczególne: tatuaż przedstawiający czaszkę i zegar na lewym przedramieniu oraz kotwicę na wysokości nadgarstka prawej ręki.

Kontakt

Jeśli ktokolwiek posiada informacje mogące pomóc w odnalezieniu mężczyzny prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Krośnie przy ul. Lwowskiej 28, tel. 47 828 33 23, 47 828 33 10 lub 112.

Źródło: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kmp-krosno/komunikaty/103969,Poszukujemy-zaginionego-mieszkanca-Krosna.html?fbclid=IwAR2e8q6ZdAUCiNWjRC1RTWX4pm3Ax-HPJfDtlWCEtflaDm4k4gzSuMm2aw4

Zaginął 22-letni mieszkaniec Krosna (krosnocity.pl)

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl