Blog
Zaginieni Przed Laty

Damian G. – aktualizacja

Damian G.

Okoliczności zaginięcia

Damian G. wyszedł z domu i do chwili obecnej ani nie powrócił, ani nie skontaktował się z bliskimi. Niestety na stronie policji brak jest konkretnej daty, nie wiemy więc, kiedy mężczyzna dokładnie zaginął.

Damian G.
Damian G. odnaleziony!

Rysopis

34-latek w chwili zaginięcia ubrany był w granatową bluzę, spodnie dresowe i czapeczkę z daszkiem. Ma około 185 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę i krótkie włosy. Na szyi posiada tatuaż wystający poza obrys ubrania (widoczny na jednym ze zdjęć).

Kontakt

Wszystkich, którzy mają informację, o tym gdzie w/w mężczyzna może przebywać lub mogą pomóc w jego odnalezieniu, prosimy o kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 lub bezpośrednio z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 (tel. 47 87 513 60 lub 47 87 512 34). Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażują się w poszukiwania Pana Damiana.

Źródło

http://www.walbrzych.policja.gov.pl/dba/aktualnosci/bieza/41303,Uwaga-Walbrzyscy-policjanci-poszukuja-zaginionego-Damiana-Gryszki.html

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś wpis do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco – odwiedzaj nas częściej! Dziękujemy, że przeczytałeś/aś wpis do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco – odwiedzaj nas częściej! Dziękujemy, że przeczytałeś/aś wpis do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco – odwiedzaj nas częściej! Dziękujemy, że przeczytałeś/aś wpis do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco – odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl