Blog
Zaginieni Przed Laty

Zmasakrowane ciało zaginionej 22-latki znaleziono na wysypisku śmieci

Zmasakrowane ciało zaginionej 22-latki znaleziono na wysypisku śmieci. Zwłoki były roznegliżowane i owinięte w koc.

Zmasakrowane ciało 22-latki

Tonya Lea Wills-Mullins urodziła się 12 maja 1956 roku. 6 września 1978 roku młoda kobieta przepadła bez śladu na Florence (Missisipi). Przez lata bliscy rozpaczliwie jej szukali, jednak nie wiedzieli, że w dniu kiedy widzieli ją po raz ostatni padła ofiarą brutalnego zabójstwa.

Zmasakrowane ciało 22-letniej Tonyai znaleziono na nielegalnym wysypisku śmieci 1 milę na południe od Byram Swinging Bridge. Zwłoki kobiety były nagie i owinięte w koc. Morderca był nad wyraz okrutny. Zamordowana przed śmiercią przeszła istne piekło, była godzinami maltretowana.

Ze względu na sposób popełnienia tej makabrycznej zbrodni uważa się, że Tonya padła ofiarą zabójstwa seryjnego mordercy Samuela Little’a.  22-latka została uprowadzona i bestialsko pobita, brutalnie zgwałcona oraz okaleczona.

 

 

Odnalezienie ciała

Śledczy uznali, że zabójca przejechał przez Byram Swinging Bridge pobliską polną drogą do miejsca, gdzie znajdowało się nielegalne wysypisko śmieci. Tam morderca porzucił jej ciało. Według śledczych zwłoki kobiety znajdowały się tam przez co najmniej 7 dni.

Sekcja zwłok wykazała, że kobieta została wielokrotnie zgwałcona. Odciski palców które pomimo trudności udało im się pobrać z ciała zamordowanej zostały wprowadzone do Narodowego Centrum Informacji o Przestępczości, dzięki czemu uzyskano kilka tropów, które niestety prowadziły donikąd.

Ciało Tonyai było zmasakrowane do tego stopnia, że jej identyfikacja była praktycznie niemożliwa. Kobieta została zidentyfikowana dzięki pomocy firmy Othram zajmującej się badaniami DNA dopiero w 2023 roku.

Okoliczności jej zniknięcia wciąż są niejasne. Śledztwo w tej sprawie cały czas trwa. Podejrzany o zamordowanie Tonyai Samuel Little zmarł w 2020 roku w szpitalu stanowym w Los Angeles, przyznał się do 93 morderstw.

Źródło: Tonya Wills-Mullins | Niezidentyfikowana wiki | Fandom

1631UFMS (doenetwork.org)

Po 45 latach, Rankin County (1978) Jane Doe zostaje zidentyfikowana (dnasolves.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Piotr S. Śmierć za 1000 złotych. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl