Blog
Zaginieni Przed Laty

Chrzan (gm. Żerków) – mężczyzna obnażał się na oczach dzieci!

Chrzan Kochani, apelujemy o ostrożność! Zaniepokojeni rodzice zgłosili się z prośbą o pomoc do redakcji portalu jarocińska.pl. Zauważono bowiem mężczyznę, który obnażał się na placu zabaw, na oczach dzieci. Sprawą zajmuje się już policja.

Okoliczności

Niepokojące wydarzenia miały miejsce w czwartkowe (8 lipca br.) popołudnie. Na teren placu zabaw przyszedł mężczyzna z obnażonymi genitaliami. W tym czasie na placu bawiły się dwie dziewczynki w wieku 9 i 10 lat. Mężczyzna patrzył raz na nie, a raz na swoje przyrodzenie. Kiedy zorientował się, że jedna zrobiła mu zdjęcie, uciekł w pośpiechu w pole kukurydzy.

Chrzan
Zdjęcie wykonane przez jedną z dziewczynek na placu zabaw w miejscowości Chrzan

Sprawa jest sprawdzana przez policję, ponieważ na zdjęciach widać jedynie, że mężczyzna korzysta z jednej z maszyn do ćwiczeń, a z jego spodenek widać wystające genitalia. Nie da się wykluczyć, że to było celowe zamierzenie. Ustalono, że podejrzany nie próbował nawiązywać kontaktu z osobami trzecimi.

Przestroga

Kochani rodzice, miejcie swoje pociechy na oku! Co prawda nie wiadomo jakie zamiary miał sfotografowany mężczyzna, ani do czego jest zdolny ale nie należy ignorować takich sytuacji!

Na ten moment policja prowadzi czynności w kierunku nieobyczajnego wybryku.

Źródło

https://www.jarocinska.pl/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl