Blog
Zaginieni Przed Laty

Bartłomiej Wieczorek z Sochaczewa wyszedł z domu i już nie wrócił

Bartłomiej Wieczorek z Sochaczewa wyszedł z domu i już nie wrócił

Kochani mamy wspaniałą wiadomość Bartłomiej odnalazł się cały i zdrowy. Wszystkim z całego serca dziękujemy za pomoc i przede wszystkim za ogromne zaangażowanie. Dziękujemy  Wieczorek z Sochaczewa wyszedł z domu 28 lipca 2021 roku i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Prosimy o pomoc, być może ktoś widział gdzieś tego mężczyznę.Bartłomiej Wieczorek z Sochaczewa wyszedł z domu i już nie wrócił

 

Bartłomiej Wieczorek

Rodzina rozpaczliwie poszukuje 28-letniego  Bartłomieja. Mężczyzna 28 lipca 2021 roku około godziny 11:00 wyszedł z domu przy ulicy Fabrycznej w Sochaczewie i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony może przebywać w Warszawie.

Mężczyzna  w dniu zaginięcia miał ze sobą telefon oraz  niewielką kwotę pieniędzy. Natomiast nie wziął ze sobą dokumentów. Od tamtej pory jego losy są nieznane.

Rysopis: wzrost 185 cm, waga 95 kg, włosy czarne, krótkie,

W dniu zaginięcia ubrany był w koszulkę koloru czarnego, zielone spodenki oraz miał założone klapki. Mężczyzna ma zapuszczoną brodę, nosi okulary w złotej oprawce.

Sprawa jest bardzo pilna, ponieważ mężczyzna prawdopodobnie cierpi na depresję. Istnieją obawy o zdrowie i życie zaginionego 28-latka.

Wierzymy Kochani, że z Waszą pomocą uda się odnaleźć zaginionego mężczyznę.

 

Jeśli posiadasz informacje, gdzie może przebywa zaginiony prosimy o kontakt z numerem alarmowym 112 lub z naszą redakcją… Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość.

 

Źródło:Zaginął 28-letni Bartłomiej z Sochaczewa – Sochaczewianin

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Jeśli

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl