Blog
Zaginieni Przed Laty

10-letni dramat trzech więzionych kobiet

10-letni dramat trzech więzionych kobiet. 52-latek razem ze swoimi braćmi porwał i więził w swoim domu młode dziewczyny. Syn Castro studiował dziennikarstwo i nie wiedział, że jego ojciec jest porywaczem w 2004 roku napisał artykuł o tajemniczym zaginięciu 14-letniej dziewczyny. W artykule prosił ludzi o pomoc w poszukiwaniach zaginionej DeJesus.

10-letni dramat trzech więzionych kobiet

Jest wiele zaginięć, które pomimo upływu lat zalegają w policyjnych bazach jako nierozwiązane… Rozpacz bliskich przez lata nabiera na sile, a niewiedza staje się ich największym koszmarem. Sprawa o której dzisiaj napiszemy dotyczy trzech młodych dziewczyn, które przepadły bez śladu w tajemniczych okolicznościach. Jak się okazuje po latach, wszystkie zostały porwane przez 52-latka i jego dwóch braci. Przez 10-lat dziewczyny w domu porywacza przechodziły przez istne piekło. Były trzymane w piwnicy, krępowane łańcuchami, bite i bestialsko gwałcone.

 

Porywacze

52-letni Amerykanin Ariel Castro razem z dwójką swoich braci porwał trzy Amerykanki i więzieniem je przez ponad 10 lat.

Dramat porwanych kobiet zakończył się po 10- latach, ale czy można tutaj powiedzieć, że to koniec ich dramatu? Trauma pozostanie z nimi na zawsze, nie da się wymazać tego koszmaru z pamięci.

Castro i jego bracia byli mieszkańcami Cleveland w stanie Ohio. Ariel Castro pracował jako kierowca szkolnego autobusu. Był ogromnym fanem motocykli, grał na gitarze basowej, a wśród innych uchodził za bardzo spokojnego i ułożonego mężczyznę. Sąsiedzi często zapraszali go do siebie na grilla. Nikt nigdy nic nie podejrzewał, że w jego domu rozgrywa się istne piekło zaginionych trzech kobiet.

Co jest zaskakujące w tej sprawie? Ariel porwał córkę swojego przyjaciela. 14-latka zaginęła w drodze do domu ze szkoły. Sam Castro po zaginięciu dziewczyny pocieszał jej matę i pomagał w poszukiwaniach…

 

 

Uwolnienie porwanych

Ariel na sali rozpraw

Okazuje się, że za wszystkim stał 52-letni Ariel Castro – potwierdza szef policji w Cleveland. Z pomocą starszego o dwa, oraz młodszego również o dwa lata brata dokonywał porwań i potem przemocą trzymał latami w swoim domu Amandę Berry, Ginę DeJesus i Michelle Knight. Dwie pierwsze zostały porwane jako nastolatki, ostatnia gdy miała 20 lat.

Syn porywacza

W 2004 roku kiedy Ariel Castro porwał Ginę DeJesus jego dorosły już syn studiował dziennikarstwo… Chłopak napisał poruszający artykuł o tajemniczym zaginięciu 14-latki. Nie wiedział, że za jej tajemniczym zniknięciem stoi jego ojciec.

“Dom był zawsze zamknięty dlatego rzadko odwiedzałem ojca. Jeśli już pojechałem do niego, nie wpuszczał mnie do środka” – powiedział syn Castra w wywiadzie z mediami. “Były miejsca, do których nigdy nie mogliśmy wchodzić. W piwnicy były zamki. Zamki na strychu. Zamki w garażu”.

Porwana Gina zdjęcie ze strony Porwanie w Cleveland: Gina DeJesus i Amanda Berry wracają do domu | Daily Mail Online

 

Kobiety zostały uwolnione w maju 2012 roku po tym jak jeden z sąsiadów powiadomił policję, że zaniepokojony krzykami  dobiegającymi z domu Castra poszedł sprawdzić co się tam dzieje… W środku znalazł pobite i związane zaginione kobiety.

W domu Castro była również 6-letnia dziewczynka, testy DNA potwierdziły, że jest to córka porwanej Berry, a jej ojcem jest Castro.

Porwane to: Amanda Berry, która zniknęła w 2003 roku, gdy miała 16 lat, Gina DeJesus, która zaginęła w 2004 roku jako 14-latka oraz 32-letnia obecnie Michelle Knight, zaginiona w 2002 roku.

 

Akt oskarżenia przeciwko Arielowi obejmował aż 977 zarzutów. Mężczyzna został oskarżony o porwanie, więzienie i gwałcenie trzech młodych kobiet, które więził siłą przez 10 lat w swoim domu w Cleveland w stanie Ohio.

Ariel

Mężczyzna zgodził się na karę dożywotniego pozbawienia wolności.

Ariel Castro po zapadnięciu wyroku popełnił samobójstwo w celi w 2013 roku.

Źródło: Amerykanin więził kobiety przez 10 lat. Mężczyzna kierował porwaniami Amerykanek i więził je przez 10 lat (fakt.pl)

Porywacz zgodził się na dożywotnie więzienie, więc uniknie kary śmierci – RMF 24

Latami więził i gwałcił trzy kobiety. Ariel Castro popełnił samobójstwo w celi | Newsweek\

52-letni amerykanin ariel castro – Bing images

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Stefan R. umówił się na randkę. Zabił, następnie zjadł część zwłok (zaginieniprzedlaty.com)

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl