Blog
Zaginieni Przed Laty

3-letni chłopiec błąkał się po Gdańsku

3-letni chłopiec błąkał się po Gdańsku. Jeden z mieszkańców w gdańskiej dzielnicy Orunia powiadomił policję, że po mieście błąka się zapłakany 3-latek. Po kilku godzinach na komisariat przyszli rodzice i chcieli zgłosić zaginięcie chłopca. Opiekunowie mają teraz poważny problem.

2,5-letni chłopczyk był bity i gwałcony

2,5-letni chłopczyk był bity i gwałcony. 23-latka 15 maja 2023 roku została przewieziona do aresztu śledczego w Krakowie na obserwację psychiatryczną. Jej partner ma trafić na oddział psychiatryczny w czerwcu.

6-latek zamordowany przez własną matkę

6-latek zamordowany przez własną matkę. 1 marca 2021 roku, w poniedziałek ludzie zebrali się w Gardner Park w Middletown, aby opłakiwać śmierć małego chłopca. James Hutchinson miał 6 lat. Jego matka przyznała się do zabicia chłopca. Przejechała go samochodem, a następnie wyrzuciła jego ciało do rzeki Ohi.

Matka z zarzutem zabójstwa 2-letniego synka

Matka z zarzutem zabójstwa 2-letniego synka. To nie pierwsza śmierć dziecka w rodzinie. Śledczy przyjrzą się również sprawie sprzed lat. Czy kobieta zabiła już wcześniej?

Historia małej morderczyni!

Historia małej morderczyni! Często opowiadamy Wam o tragediach, jakie spotkały dzieci z winy dorosłych. Tym razem jednak historia dotyczyć będzie krzywdy, którą bezbronnym chłopcom wyrządziło dziecko.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl