Blog
Zaginieni Przed Laty

3-letni chłopiec błąkał się po Gdańsku

3-letni chłopiec błąkał się po Gdańsku. Jeden z mieszkańców w gdańskiej dzielnicy Orunia powiadomił policję, że po mieście błąka się zapłakany 3-latek. Po kilku godzinach na komisariat przyszli rodzice i chcieli zgłosić zaginięcie chłopca. Opiekunowie mają teraz poważny problem.

3-letni chłopiec

8 lipca 2023 roku w godzinach porannych 3-letni chłopiec błąkał się w pobliżu jednego ze sklepów w Gdańsku w dzielnicy Orunia. Jeden z tamtejszych mieszkańców widząc zapłakane dziecko natychmiast powiadomił policję.  Mundurowi pojawili się na miejscu i zajęli się dzieckiem. Po kilku godzinach od znalezienia chłopca na komisariat przyszli jego rodzice, by zgłosić zaginięcie dziecka. Maluch trafił do rodziny zastępczej, a rodzice mają teraz poważny problem.

 

3-latek błąkał się w piżamie po mieście

“Chłopiec nie potrafił powiedzieć gdzie mieszka, był ubrany jedynie w piżamę oraz trampki i policjanci podejrzewali, że może mieszkać w pobliżu. Funkcjonariusze sprawdzili pobliskie ulice, rozmawiali z mieszkańcami oraz pracownikami sklepów, jednak w trakcie czynności nie ustalili adresu chłopca. Zgodnie z procedurami dzieckiem dalej zajęła się rodzina zastępcza” – relacjonowali policjanci z Gdańska.

Po kilku godzinach od znalezienia dziecka na ulicy na komisariat zgłosili się jego  rodzice. Około godziny 14:00 przyszli na policję, by zgłosić zaginięcie swojego dziecka. “Szybko się okazało, że chłopiec, którym zaopiekowali się policjanci, jest synem zgłaszających. 33-letni ojciec oraz 25-letnia matka wyjaśnili, że drzwi ich mieszkania były zamknięte na klucz, jednak chłopiec poradził sobie z tym zabezpieczeniem i, podczas gdy spali, wyszedł” – przytoczyli policjanci w rozmowie z mediami.

 

Rodzice chłopca zostali przesłuchani, grozi im poniesienie odpowiedzialności za porzucenie małoletniego. Za niedopełnienie obowiązku troszczenia się o małoletniego poniżej lat 15 grozi do trzech lat więzienia.

Na szczęście chłopiec został znaleziony cały i zdrowy.

Źródło: Gdańsk. 3-latek błąkał się po mieście. Rodzice poszli zgłosić zaginięcie, teraz mają problem | Wiadomości Radio ZET

3-latek w piżamie błąkał się po ulicach Gdańska. Rodzice nie zauważyli, że zniknął | WP parenting

3-latek w piżamie wyszedł z domu, gdy spali rodzice. Zorientowali się po kilku godzinach – Wprost

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Stefan R. umówił się na randkę. Zabił, następnie zjadł część zwłok (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl