Blog
Zaginieni Przed Laty

Przez 14 lat żyła w lochu

Przez 14 lat żyła w lochu. Rodzice z piekła rodem traktowali Olivię jak niewolnicę. Kiedy udało się jej uciec pozwała ich i zażądała odszkodowania, ale czy pieniądze pozwolą jej zapomnieć o tym co przeszła przez te wszystkie lata?

Podpalił byłą żonę na wizji

Podpalił byłą żonę na wizji

Podpalił byłą żonę na wizji. 30-latka rozwiodła się z mężem, ponieważ mężczyzna znęcał się nad nią każdego dnia. Sąd wydał wyrok śmierci.

Porzucony 5-latek. Dlaczego nikt go nie chciał?

Porzucony 5-latek. Dlaczego nikt go nie chciał?

Porzucony 5-latek. Dlaczego nikt go nie chciał? Opiekun chłopca zostawił dziecko w przedszkolu, ale nie planował go już stamtąd odebrać. Ani dziadek, ani wuj… Matka odebrała chłopca z przedszkola dopiero po tygodniu od zdarzenia.

Porwany dwuletni chłopiec odnaleziony po 58 latach

Porwany dwu letni chłopiec odnaleziony po 58 latach

Porwany dwuletni chłopiec został odnaleziony po 58 latach. Malec zaginął podczas chwilowej nieuwagi ojca. Po latach okazało się, że porwali go handlarze ludźmi. Upór bliskich nie pozwolił zamknąć sprawy bez wyjaśnienia.

13-latka pozostawiona przez rodziców na bezludnej wyspie

13-latka z Chin dostała od swoich rodziców niecodzienną karę.  Ci, zmęczeni problemami wychowawczymi, zostawili ją na bezludnej wyspie. Dziewczynka spędziła 2 dni bez dostępu do bieżącej wody i prądu, żywiąc się wyłącznie herbatnikami. 13-latka odnaleziona przez rybaków W chińskiej prowincji Szantung, zaledwie kilometr od wybrzeża,  znajduje się bezludna wyspa. Od wielu lat nikt tam nie […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl