Blog
Zaginieni Przed Laty

Porwany dwuletni chłopiec odnaleziony po 58 latach

Porwany dwu letni chłopiec odnaleziony po 58 latach

Porwany dwuletni chłopiec został odnaleziony po 58 latach. Malec zaginął podczas chwilowej nieuwagi ojca. Po latach okazało się, że porwali go handlarze ludźmi. Upór bliskich nie pozwolił zamknąć sprawy bez wyjaśnienia.

Porwany dwuletni chłopiec

Historia, którą dzisiaj Wam przedstawimy, wzrusza do łez, a upór rodziny przez lata nie pozwolił zamknąć sprawy bez wyjaśnienia. Wśród naszych czytelników jest wiele osób, których spotkało zaginiecie kogoś bliskiego. Wierzymy, że ich sprawy również któregoś dnia zakończą się szczęśliwie.

Okropny dramat dla małego chłopca i jego bliskich zaczął się 58 lat temu.

W 1962 roku 32-letni wówczas Luo Fengkun czekał wraz z dwuletnim synkiem na pociąg na stacji kolejowej w okręgu Xuecheng na południu Chin. Mężczyzna stracił na chwilę syna z oczu, gdy się zorientował, chłopca nigdzie nie było.

Z pewnością nawet przez krótką chwilę nie myślał, że ten dzień skończy się tak tragicznie. O zaginięciu małego chłopca natychmiast została powiadomiona policja.

Poszukiwania

Od samego początku trwały intensywne poszukiwania, niestety za każdym razem kończyły się klęską. Rodzina apelowała wszędzie o pomoc w odnalezieniu synka. Komunikaty w prasie, telewizji czy radiu nie przynosiły nawet chwilowej nadziei na odnalezienie chłopca. Malec przepadł bez śladu. Jego ojciec cały czas wyrzucał sobie tę chwilę nieuwagi na peronie.

Porwany dwu letni chłopiec odnaleziony po 58 latach
Spotkanie Luo Fengkun z synem Luo Yajun po 58 latach (youtube)-zdjecie ze strony parenting.pl

Dopiero w 2015 roku 52 lata od zaginięcia chłopca, rozpoczęto śledztwo z wykorzystaniem materiału DNA, którym kierował departament bezpieczeństwa publicznego w Zaozhuang. Ogromny przełom w sprawie nastąpił dopiero kilka dni temu.

Sprzedany chłopiec

Ustalono, że zaginiony na peronie, dziś już 60-letni mężczyzna, został 58 lat temu porwany przez handlarzy ludźmi. Następnie wywieziono go do Szanghaju i oddano do adopcji. Śledczy natrafili na miejsce, gdzie obecnie przebywał zaginiony już mężczyzna. W związku z tym natychmiast powiadomili Luo Fengkunga o odnalezieniu jego syna.

 

” Płakałem przez cały dzień po otrzymanej tej wiadomości. Jestem szczęśliwy. Szukałem go przez te wszystkie lata i teraz nie żałuję”- wyznał Luo Fengkun podczas wywiadu z mediami. Niestety tej szczęśliwej chwili nie doczekała jego matka, kobieta zmarła w 2010 roku.

Porwany dwu letni chłopiec odnaleziony po 58 latach
Spotkanie Luo Fengkun z synem Luo Yajun po 58 latach (youtube) zdjecie ze strony parenting.pl

 

Spotkanie po latach

90-letni Luo Fengkun mógł nareszcie spotkać się ze swoim synem podczas specjalnie zaplanowanej ceremonii. Spotkanie ojca z synem odbyło się w mieście Zaozhuang. Ojciec został zaproszony na scenę. Następnie władze poinformowały go, że mają dla niego ogromną niespodziankę. Zaraz po tym do sali wszedł jego zaginiony przed laty syn… 90-letni mężczyzna nie mógł w to uwierzyć, że po tylu latach nareszcie może przytulić syna. Mężczyźni w trakcie spotkania nie mogli opanować łez wzruszenia.

 

W styczniu 2021 roku ze względu na skalę problemu, chińskie Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego zainicjowało kampanię, która ma na celu walkę z nielegalnymi praktykami, jakimi są porwania dzieci i handel ludźmi.

Eksperci szacują, że każdego roku w Chinach znika do 70 tys. dzieci. Najwięcej ginie chłopców szczególnie na południu kraju, gdzie istnieje silna tradycja posiadania syna. Rodziny, które posiadają same córki, są niestety w stanie zapłacić sporo pieniędzy za możliwość wychowywania chłopca.

Do tej pory udało się zidentyfikować ponad 1600 dzieci, które były ofiarami porwań.

Źródło:Porwane dziecko odnalezione prawie 60 lat później | WP parenting

Porwane dziecko odnalezione po 58 latach. Niesamowicie wzruszająca historia – o2 – Serce Internetu

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Dlatego

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl