Blog
Zaginieni Przed Laty

Podpalił byłą żonę na wizji

Podpalił byłą żonę na wizji

Podpalił byłą żonę na wizji. 30-latka rozwiodła się z mężem, ponieważ mężczyzna znęcał się nad nią każdego dnia.
Sąd wydał wyrok śmierci.

Podpalił byłą żonę

Sprawa, o której dzisiaj napiszemy, miała miejsce w Chinach we wrześniu  2020 roku.

30-letnia Lamu regularnie pokazywała Chińczykom podczas transmisji na żywo w mediach społecznościowych, jak wygląda życie na wsi w prowincji Syczuan. Kobieta akurat rozwodziła się ze swoim mężem, ponieważ mężczyzna każdego dnia znęcał się nad nią w każdy możliwy sposób. Trzy miesiące po tym, jak zakończył się ich związek, mężczyzna podpalił 30-latkę w trakcie transmisji na żywo w mediach społecznościowych. Sąd wydał wyrok śmierci w październiku 2021 roku.

Wyrok na sprawcy – Tangu Lu – wykonano w sobotę 23 lipca 2022 roku.

 

Blogerka

Kanał 30-letniej Lamu obserwowały dziesiątki tysięcy użytkowników w sieci Douyin, czyli chińskiej wersji TikToka. Kobieta miał dwoje dzieci. 30-latka miała spore grono fanów, chwalono ją za naturalny styl i nieużywanie makijażu.

Lamu rozwiodła się z mężem dokładnie w czerwcu 2020 roku, około 3 miesiące przed zabójstwem. W wyniku podpalenia doznała poparzeń 90 proc. powierzchni ciała i po dwóch tygodniach zmarła.

Podpalił byłą żonę na wizji
zdjęcie ze strony www.tvp.info

Portal Pengpai Xinwen informował kilka lat temu, że problem przemocy domowej dotyczy mniej więcej jednej czwartej spośród 270 mln chińskich rodzin. 2018 roku media podawały, powołując się na dane Ogólnochińskiej Federacji Kobiet, że średnio co 7,4 sekundy jakaś kobieta w kraju jest bita, a dopiero średnio po 35 aktach przemocy kobiety zgłaszają to na policję

Źródło: Chiny. Podpalił byłą żonę na wizji. Wykonano na nim wyrok śmierci – Polsat News

chiny kara śmierci dla mordercy swojej żony kobieta została podpalona na wizji – tvp.inf

W Chinach wykonano wyrok śmierci na mordercy, który podpalił byłą żonę na wizji – RMF 24

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! ż

Może zainteresować Cię również: Nieświadomie zaprzyjaźniła się z biologiczną siostrą, która została porwana (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl