Blog
Zaginieni Przed Laty

13-latek zabił bezdomnego Polaka w Niemczech

13-latek zabił bezdomnego Polaka w Niemczech. Motyw? Grupa nastolatków nagrywała bezdomnego telefonem, mężczyzna poprosił żeby tego nie robili następnie jeden z nastolatków dźgnął nożem 31-letniego Polaka.

Zaginął we własnym mieszkaniu. Sprawa Chris Woitel.

Zaginął we własnym mieszkaniu. Sprawa Chris Woitel.

Zaginął we własnym mieszkaniu. Sprawa Chris Woitel. 50-letni programista z San Francisco zaginął w tajemniczych okolicznościach. Kamery monitoringu zarejestrowały go, kiedy wchodził do swojego mieszkania. Kiedy siostry mężczyzny zgłosiły jego zaginięcie, wszyscy zadawali sobie pytanie: Jak można po prostu zniknąć we własnym mieszkaniu?

Pilnie poszukujemy sióstr Tomasza, który przebywał w ogrzewalni!

Kochani kończymy poszukiwania sióstr Pana Tomasza z ogrzewalni. Jedna siostra się odnalazła. Wszystkim z całego serca dziękujemy za pomoc! 1Pilnie poszukujemy sióstr Tomasza, który przebywał w ogrzewalni! W dniu dzisiejszym tj.25.11.2021 r. mężczyzna trafił do szpitala psychiatrycznego, kontakt z nim jest nadal bardzo utrudniony.

Metamorfoza bezdomnego sprawiła, że rodzina rozpoznała zaginionego 10 lat wcześniej João.

Ta historia pokazuje, że nigdy nie warto tracić nadziei! Chciał pożyczyć brzytwę João Coelho Guimarães był bezdomnym, który od 3 lat koczował na ulicach miasta Goiania, w Brazylii. Na krótko przed Świętami Bożego Narodzenia, 45-letni João wszedł do jednego z zakładów fryzjerskich, aby pożyczyć brzytwę. Mężczyzna był znany wśród pracowników oraz okolicznych mieszkańców, którzy zawsze […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl