Blog
Zaginieni Przed Laty

W ogrzewalni przebywa Pan, który ma problemy z pamięcią. Pilny apel!

Na ogrzewalni przebywa Pan, który ma problemy z pamięcią. Pilny apel!

W ogrzewalni przebywa mężczyzna, który pamięta tylko swoje imię i nazwisko nic więcej. Kontakt z mężczyzną jest utrudniony, ponieważ nic nie pamięta. Rozpoznajesz go?

Na ogrzewalni przebywa mężczyzna z zanikami pamięci

Kochani kolejny raz zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc. W nocy przyszła do nas na skrzynkę wiadomość, na którą nie mogliśmy być obojętni. Wierzymy, że Wasze pomocne serca zareagują i tym razem…

Z całego serca prosimy o liczne udostępnienia apelu dalej, być może ktoś z bliskich rozpozna tego mężczyznę, który obecnie wygląda na bezdomnego. Nie wiadomo jak trafił na ulicę, ponieważ prócz imienia i nazwiska nic nie pamięta.

 

W ogrzewalni Chrześcijańska Misja Społeczna Teen Chellange znajdującej się na ul. Generała Maczka 10 w Miastku przebywa Tomasz Szafrański, który nie ma dokumentów. Szukamy osób, które mogą go znać i powiedzieć coś o jego historii. Mamy okres zimowy, który jest najtrudniejszy dla ludzi bezdomnych.
Na ogrzewalni przebywa Pan, który ma problemy z pamięcią. Pilny apel!
mężczyzna, który nic o sobie nie wie
Każdej zimy pojawią się informacje o śmierci osób bezdomnych. Przyczyną najczęściej jest wychłodzenie, wyczerpanie organizmu, albo ciężkie choroby. Ciała bezdomnych często są znajdowane na koczowiskach, w śmietnikach przez osoby postronne.
Nie każdy trafia na ulicę z wyboru… Większość bezdomnych osób w jednej chwili straciła wszystko, cały swój dorobek życia i z wielkim bagażem złośliwego losu, nie mają, gdzie się podziać. Są osoby, które widząc bezdomną osobę na ulicy, przechodzą obok niej obojętnie, nie zdając sobie sprawy z tego, że nie każdy bezdomny jest alkoholikiem, narkomanem czy nierobem, jak to niektórzy nazywają. Osoba trafiająca na ulice to też człowiek, czujący głód i zimą przerażający chłód.
Pomóżmy Tomaszowi dowiedzieć się czegoś o sobie. Może ten apel trafi do osób, które rozpoznają tego mężczyznę, które wiedzą coś więcej o jego życiu niż on sam.

Apelujemy o pomoc!

Wiadomo, że Tomasz od dłuższego czasu błąka się po Miastku. Najczęściej był widywany koło starej Biedronki. Jest spokojny, jednak nie do końca jest z nim kontakt. Wiadomo również, że policja sprawdzała Tomasza, lecz nic nie ustalili. Z pewnością siła Internetu i Wasza pomoc jest większa i jest nadzieja, że się czegoś dowiemy w sprawie tego mężczyzny.
Prosimy, jeśli znacie osobę, która potrzebuje pomocy skontaktujcie się z nami .
Chrześcijańska Misja Społeczna Teen Chellange ul. Generała Maczka 10 Miastko .
Kontakt 573 082 989 Ogrzewalnia jest czynna 7 dni w tygodniu od 18:00 do 8:00

Źródło: (4) Coffee House Miastko | Facebook

Bezdomni walczą z zimą i koronawirusem – Gazeta Olsztyńska (gazetaolsztynska.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Małgorzata Szabatowska. Kto zabił pracownicę banku? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl