Blog
Zaginieni Przed Laty

Od zabójstwa znanej lekarki upłynęło 36 lat

Od zabójstwa znanej lekarki upłynęło 36 lat. Przez te wszystkie lata nie udało się rozwiązać tej sprawy. Dla śledczych jest to nie lada zagadka kryminalna. Czy to zbrodnia doskonała?

Zabójstwo w 1997 roku powiązane z morderstwem z 2022 roku?

Zabójstwo w 1997 roku łączy się z morderstwem z 2022 roku?

Zabójstwo w 1997 roku powiązane z morderstwem z 2022 roku? Ania i Robert zostali zamordowani w górach, sprawca oddał strzały w głowę. Ich ciała były rozebrane do połowy. Przez wiele lat śledczy szukają sprawcy… Czy morderstwo starszego małżeństwa w Kudowie- Zdroju w 2022 roku łączą się ze sprawą z 1997 roku? Czy plotki, które się […]

Seryjny morderca na Starówce. Archiwum X wraca do sprawy

Seryjny morderca na Starówce. Archiwum X wraca do sprawy. Zofia Dybowska-Aleksandrowicz zginęła w 1989 roku. Minęło wiele lat od momentu, gdy w Warszawie pojawili się seryjni mordercy i dokonali serii brutalnych zbrodni. Policja z Archiwum X wraca do tej sprawy i próbuje rozwiązać serię tajemniczych morderstw na Starówce.

Kim był mężczyzna znaleziony w lesie w 1993 roku?

Kim był mężczyzna znaleziony w lesie w 1993 roku? Policjanci z dolnośląskiego Archiwum X opublikowali portret mężczyzny, który został zamordowany w 1993 r. Jego ciało owinięte w przeźroczystą folię odnaleziono w lesie w pobliżu miejscowości Drołtowice, niedaleko Sycowa. Teraz po odtworzeniu wyglądu mężczyzny, policja prosi o pomoc w jego identyfikacji.

Wszystko, by tylko złapać mordercę!

Wszystko, by tylko złapać mordercę! Wiecie, co się dzieje w policji ze sprawami, których nie da się wyjaśnić? Akta dostają nowi ludzie. Policjanci kryminalni, którzy nigdy wcześniej nad sprawą nie pracowali. Oglądają i czytają wszystko: procesowe, oficjalne dokumenty sprawy i tajne operacyjne materiały. W tych ostatnich znajdują się poufne notatki z rozmów z konfidentami policyjnymi […]

Tajemnicza seria morderstw łódzkich homoseksualistów

Tajemnicza seria morderstw łódzkich homoseksualistów. Siedem ofiar śmiertelnych. Brak sprawcy. Co łączyło ofiary? Czy policjanci z Archwium X zdołają rozwiązać sprawę morderstw sprzed lat? Czy uda się w końcu ustalić tożsamość mordercy z pikiety?

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl