Blog
Zaginieni Przed Laty

Kim był mężczyzna znaleziony w lesie w 1993 roku?

Kim był mężczyzna znaleziony w lesie w 1993 roku? Policjanci z dolnośląskiego Archiwum X opublikowali portret mężczyzny, który został zamordowany w 1993 r. Jego ciało owinięte w przeźroczystą folię odnaleziono w lesie w pobliżu miejscowości Drołtowice, niedaleko Sycowa. Teraz po odtworzeniu wyglądu mężczyzny, policja prosi o pomoc w jego identyfikacji.

Informację o zwłokach odnalezionych w lesie, przy trasie Międzybórz-Oleśnica, w pobliżu miejscowości Drołtowice, policjanci z Sycowa otrzymali 15 marca 1993 r.

Wiadomo, że ciało było owinięte w przeźroczystą folię. Mężczyzna miał skrępowane ręce i nogi. Do dziś nie udało się ustalić tożsamości ofiary. Jednak dzięki wykorzystaniu nowych narzędzi, z dolnośląskiego Archiwum X, którzy próbują rozwikłać tę sprawę, sporządzili portret zamordowanego mężczyzny.

Kim był mężczyzna znaleziony w lesie w 1993 roku?

Zebrane wtedy w sprawie materiały wskazują, że ofiarą może być mężczyzna pochodzący z byłego bloku państw WNP. Ponadto z ustaleń poczynionych w tamtym czasie wynika, że widywano go na targowiskach w Oleśnicy i Bierutowie w towarzystwie osób wschodniego pochodzenia – informują dolnośląscy policjanci w specjalnym komunikacie.

Z rysopisu podanego przez policję wynika, że zamordowany mężczyzna miał ok. 25 lat, 191 cm wzrostu, przeciętną budowę ciała, braki w uzębieniu oraz owalną twarz z lekko odstającymi małżowinami usznymi.

Mężczyzna miał na sobie koszulę w biało niebieską kratę z napisem na metce “Tirnava Sighisoara Romania”.  Podkoszulek z długim rękawem oraz buty w rozmiarze 47. Na lewej ręce miał zegarek kwarcowy marki “Zaritrov Swiss Mode”. Na palcu obrączkę, a na szyi łańcuszek z krzyżykiem z wizerunkiem Chrystusa.

Policjanci z Archiwum X z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zwracają się do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie o kontakt telefoniczny pod nr 71-340-42-62 lub 604-606-727, bądź mailowy, pod adresem naczelnik.kryminalny@wr.policja.gov.pl – apelują policjanci.

Autor: ZPL Również. Oczywiście. Lecz. Również 

Źródło:  Policjanci z wrocławskiego Archiwum X proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzny. Został zamordowany pod Sycowem | Gazeta Wrocławska (gazetawroclawska.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Lecz 

Może zainteresować Cię również: Nowe fakty ws. zabójstwa niesłyszącej Ewy ze Starogardu Gdańskiego (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl