Blog
Zaginieni Przed Laty

Aktorka Theresa Saldana zaatakowana przez psychofana

Aktorka Theresa Saldana miała 28 lat, gdy została napadnięta przez swojego psychofana. Kobieta cudem przeżyła, choć sprawca zadał jej 10 ciosów nożem. Sprawa do złudzenia przypomina historię innej aktorki – Rebeccy Schaeffer, o której pisaliśmy niedawno (link na dole).

Judith Barsi zginęła tak samo jak postać, którą zagrała w filmie

Mimo bardzo młodego wieku Judith Barsi zdobyła niemałą sławę, grając w reklamach, filmach i serialach. W “Fatal vision” zagrała Kimberly MacDonald – dziecko zamordowane przez własnego ojca. Nikt nie przypuszczał, że dziesięciolatka podzieli los postaci, w którą się wcieliła.

Fran Drescher – aktorka zgwałcona na oczach swojego męża

Fran Drescher zdobyła niemałą sławę, grając przebojową nianię w serialu “Pomoc domowa”, emitowanym w latach 1993-1999. Niewielu widzów zdawało sobie sprawę, że kilka lat wcześniej, aktorka doznała ogromnej krzywdy – została napadnięta we własnym domu.

Zabiła z miłości. Aktorka, Stanisława Umińska.

To, co zrobiła Stanisława Umińska było kontrowersyjne ale przyczyniło się do spojrzenia na eutanazję z innej perspektywy.  O polskiej aktorce mówiono i w całej Polsce, ale również we Francji. Tragedia miała miejsce w nocy, 15 lipca 1924 roku, w paryskim szpitalu Paul Brousse. Stasia Stanisława Umińska urodziła się 17 listopada 1901 roku w Warszawie. Mając […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl