Blog
Zaginieni Przed Laty

Finał poszukiwań 4-letniego chłopca

Finał poszukiwań 4-letniego chłopca

Finał poszukiwań 4-letniego chłopca. Malec zaginął, kiedy jego mama wyszła na chwilę do łazienki. Zrozpaczona rodzina na początku próbowała sama odszukać chłopca… Niestety po 4-latku nie było śladu!

Artykuł na prośbę rodziny usunięty

A       Artykuł na prośbę rodziny usunięty. Kochani bardzo przepraszamy, ale musieliśmy na prośbę rodziny usunąć ze strony zdjęcia i artykuł z naszej strony.    Źródło: wiadomosci.onet.pl Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Może zainteresować Cię również: Czy zaginiona matka z córką nie […]

Zaginiony 4-letni chłopiec nie żyje.

Zaginiony 4-letni chłopiec nie żyje. Holenderska policja odnalazła zwłoki 4-letniego Deana Verberckmoesa. Chłopiec w zeszłym tygodniu został uprowadzony przez opiekuna.

Czteroletni Kubuś Jaworski zaginął w tajemniczych okolicznościach

Czteroletni Kubuś Jaworski zaginął w tajemniczych okolicznościach. Dzieci potrafią przepaść bez śladu bardzo szybko. Wystarczy ułamek sekundy, kiedy odwracamy wzrok. Porywacze wykorzystują naszą nieuwagę, bacznie obserwując sytuację. Wystarczy, żeby w ciągu zaledwie chwili dziecko poszło za swoją ciekawością, przez co bezpowrotnie tracimy je z oczu. Nikt niczego nie słyszał, nikt niczego nie zauważył, a maluch […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl